1 zł
2 600 000 zł

Autoportret

kredka, pastel/papier, 26,50 x 20,50 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Panek` (ołówkiem)

Estymacja: 3 000 - 5 000

cena wywoławcza: Wykup abonament

Don Kichot I, 1958 r.

drzeworyt/bibuła, 64,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Panek 1958`, l.d.: `Epr. d`artiste`, śr. d.: `Don Kichot I`
na odwrocie naklejka Biennale Sao Paulo z 1961 r.

Estymacja: 5 000 - 7 000

Stockholm II, 1964

drzeworyt, papier,
35 x 68 cm (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: J Panek 1964, tytuł. l. d.: Stockholm II, ś.d.: Epreuve d`artist I.

Autoportret, 1999 r.

technika własna/papier, 30 x 21 cm
sygnowany i datowany p. g.: `Panek | 99`

Estymacja: 3 700 - 4 700

Abstrakcja

akwaforta/papier, 57 x 79 cm (arkusz)

Estymacja: 4 500 - 5 500

Lew z Pilicy VII, 1971 - 72 r.

drzeworyt/papier, 28 x 29 cm
u dołu: `V/V Lew z Pilicy VII 1971/72 | Panek`

Estymacja: 4 800 - 5 000

Szkicownik, 1970, 1976

Akwarela, kredka, ołówek, brulion kratkowany formatu A4 (100-kartkowy); zawiera 152 kompozycje: studia do: "Zamek Golub-Dobrzyń" (VII-XI 1970), "List gończy" (1976) oraz odrębne prace, m.in. gołąbek pokoju. Na ostatnich 5 stronach notatki artysty (dotyczące wystaw i cen sprzedaży, dane adresowe) od XII 1970 do VI 1971.

Autoportret, 1997 r.

kredka olejna/papier, 29 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Panek | 97`

Estymacja: 2 000 - 2 800 zł

Leżący akt kobiecy, 1968 r.

ołówek/papier, 30 x 42 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l. śr.: `Panek 1968`

Estymacja: 1 600 - 2 000

Szkicownik z Białowieży, 1967 r.

kredka/papier, 29 x 21 cm
opisany na grzbiecie: `1967 Białowieża`

Estymacja: 9 000 - 11 000

Półakt kobiety

flamaster, papier,
28,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Panek

Karykatura [Autoportret w kapeluszu], 1955

Drzeworyt
wym.: 250 x 205 mm
sygn. oł. p.d.: Panek Jerzy, l.d.: tytuł. Na odwrocie ppartou naklejka CBWA Kraków. Lit.: D. Burkamp, "Jerzy Panek", Kerber Verlag 1995, poz. 78 (pod drugim tytułem).

Autoportret, 1998 r.

tłusta kredka, pastel/papier,
26,5 x 21 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: `Panek 98` (ołówkiem)

Estymacja: 3 500 - 4 500

Niewidomi erotomani, 1993

akwaforta, papier,
36,5 x 49,5 cm (odcisk płyty),
53,3 x 78,7 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Panek 1993 r (ołówkiem); tytuł l. d.: E.A. Ni(e)widomi erotomani (ołówkiem)

Koza, 1962

tusz lawowany, papier w kratkę, 20,5 x 29,4 cm;
sygn. l. g.: Panek 62 (ołówkiem)

Akt leżącej kobiety, 1969

tusz, papier, 26,6 x 41,5 cm;
sygn. p. g.: Panek 1969

Stockholm II, 1964

drzeworyt, papier,
35 x 68 cm (wymiar arkusza)

Akt, 1969 r.

tusz/papier, 30 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. śr.: `Panek | 1969 r., p. g. dedykacja: `Włodkowi Sobieniowskiemu - Jurek Panek | 13. XI. 76`

Estymacja: 1 600 - 2 600 zł

Koza, 1962

Akt leżącej kobiety, 1969

tusz, papier, 26,6 x 41,5 cm;
sygn. p. g.: Panek 1969