1 zł
2 600 000 zł

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Obłok niewiedzy

Olej, płótno, 50 x 60 cm, 2015 r.,
sygn., na odwrocie.

cena wywoławcza: Wykup abonament

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Dreamland, 2017

olej, płótno; 70 x 70 cm; napis p. d.: DREAMLAND;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: "DREAMLAND" / olej na płótnie 70 x 70 cm / 2017 PRZEMEK KMIEĆ.

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Zachód

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie 2012

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Lion

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie; 2013

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Sunken

Olej, płótno, 50 x 70 cm, 2012
sygn. na odwrocie Przemysław Kmieć oraz opis autorski.

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Snake

Olej, płótno, 80 x 80 cm, 2013

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

LUNAR, 2012

olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie: Przemek Kmieć/LUNAR/olej/akryl 2012

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Wielka biała sowa, 2012

olej, płótno;
120 x 90 cm.
Na odwrocie napis autorski: PRZEMYSŁAWKMIEĆ / "WIELKA BIAŁA SOWA" / OLEJ,
PŁOTNO, 120 x 90 CM / 2012 R.

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Most, 2012

olej, płótno;
92 x 73 cm.
Na odwrocie opis autorski: PRZEMYSŁAW KMIEĆ /
"MOST" 92 x 73 cm / olej 2012

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Klatka, 2012

akryl, płótno, 70 x 50 cm.
Na odwrocie: Przemysław Kmieć/ Klatka, 70 x 50/ akryl 2012

KMIEĆ Przemysław (ur. 1979)

Czerwony pies, 2009

olej, płótno;
90 x 130 cm.
Opis autorski na odwrocie: PRZEMYSŁAW KMIEĆ/ "CZERWONY PIES"/ 2009.

liczba obiektów: 11