1 zł
2 600 000 zł

SŁOTA Paweł (ur. 1989, Częstochowa)

Przestrzenie ujawnione XLVI, 2017

olej, płótno, 100 x 130 cm,
opisany na odwrocie: 'PAWEŁ SŁOTA | PRZESTRZENIE UJAWNIONE XLVI | 100x130 płótno, olej | 2017'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż miejski, 2013

olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PAWEŁ SŁOTA / "PEJZAŻ MIEJSKI" / OLEJ, PŁ.TNO: 100 X 150 / 2013.

Przestrzenie ujawnione IV, 2004

olej, płótno, 100 x 160 cm
sygn. na odwrocie: "PAWEŁ SŁOTA / PRZESTRZENIE UJAWNIONE / olej, płótno 100x160 cm"

Przestrzenie ujawnione XVI, 2014

olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
PAWEŁ SŁOTA / "PRZESTRZENIE UJAWNIONE XVI" / OLEJ, PŁÓTNO 100 X 150 / 2014
obraz wystawiany: Wystawa zbiorowa „Pejzaż miejski”, Galeria STALOWA - 2-29 września 2014

Pejzaż miejski, 2013

olej, płótno, 100 x 150 cm

Przestrzenie ujawnione, 2015

olej, płótno, 60 x 70 cm (w oprawie 65 x 75),
sygn. na odwrocie: PAWEŁ SŁOTA | PRZESTRZENIE | UJAWNIONE | 60/70 cm | 2015

Pejzaż Miejski XIX, 2013,

olej, płótno, 100 x 145 cm

Pejzaż miejski XIX, 2013 r.

olej/płótno, 100 x 145 cm

Pejzaż miejski I, 2013 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `P. SŁOTA`

Pejzaż Podróżny, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany

Z cyklu `Przestrzenie ujawnione`, Pejzaż Miejski XV, 2013 r.

olej/płótno, 100 x 145 cm
na odwrociu opisany: `Paweł Słota "Przestrzenie ujawnione XV" | 100/145 cm płótno, olej`

Pejzaż Miejki XXVIII, 2013 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany

Pejzaż podróżny III, 2010 r.

olej/płótno, 90 x 115 cm
na odwrociu opisany: `Paweł SŁOTA | "PEJZAŻ PODRÓŻNY III" | olej, 90/115 cm płótno, 2010` oraz sygnowany na blejtramie

Pejzaż podróżny, 2011 r.

olej/płótno, 85 x 115 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ SŁOTA | "Pejzaż podróżny" | Olej, płótno 85/115 | 2011`

Pejzaż miejski V, 2012 r.

olej/płótno, 70 x 130 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ SŁOTA | PEJZAŻ MIEJSKI V | OLEJ, PŁÓTNO 70/130 cm | 2012`

Pejzaż miejski XI, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 145 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ SŁOTA | "PEJZAŻ MIEJSKI XII" | OLEJ, PŁÓTNO, 100,5 x 145,5 | 2012`

Pejzaż miejski II, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ SŁOTA | "PEJZAŻ MIEJSKI II" | OLEJ, PŁÓTNO; 100 x 130 | 2012`

Pejzaż miejski X, 2012 r.

olej/płótno, 95 x 115 cm
na odwrociu opisany: 'P. SŁOTA | A "PEJZAŻ MIEJSKI-SAMOTNOŚĆ" | W OLEJ, PŁÓTNO: 95 x 115 | E 2011 | Ł'

Pejzaż Miejski VI, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Paweł Słota | "Pejzaż Miejski VI" | 100/140 płótno, olej | 2012 `

Pejzaż Miejski IV, 2011 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: ` PAWEŁ SŁOTA | "PEJZAŻ MIEJSKI IV" | 100/130 OLEJ | 2011`

Pejzaż Miejski III, 2011 r.

olej/płótno,
100 x 140 cm
na odwrociu opisany

Pejzaż Miejski I, 2011 r.

olej/płótno
100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ SŁOTA | "PEJAŻ MIEJSKI I" 2011 | olej | 100/130 cm`

Pejzaż miejski II, 2011 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: `P.SŁOTA`
na odwrociu opisany: `P.SŁOTA | A PEJZAŻ MIEJSKI II | W OLEJ, PŁÓTNO: 100X130 | E "2011" | Ł`

liczba obiektów: 27