1 zł
2 600 000 zł

KORTYKA Stanisław Ryszard (ur. 1943)

Biała draperia, 2014

olej, płótno, 61 x  61 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka 2014

cena wywoławcza: Wykup abonament

Znikający horyzont, 2015

olej na płótnie, 30 x 21 cm

Pod wiszącą̨ skałą, 2015

olej, płótno, 30x60 cm kompozycja, 32,5x62,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław R. KORTYKA "Pod wiszącą skałą" Jura olej - 30x60 2015

ZANIKAJĄCY HORYZONT, 2015

olej na płótnie, 30 x 21 cm

BŁĘKITNA LINIA, 2016

olej na płótnie, 70 x 55 cm

Trwanie, 2015/2016

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie, w autorskiej oprawie

Kamienie, które spadły, 2014

olej, płótno, 61 x 61 cm,
sygn. na odwrocie

Kamienie rzymskie VI, 2017

olej, płótno, 60x50 cm, w oprawie 64x54 cm
opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Kamienie rzymskie VI" 2017 olej 70x50

Cień, 2015/2017

olej, płótno, 65x45 cm kompozycja, 68,5x48,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "CIEŃ" 2015-2017 olej - 65x45

Biały brzeg, 2011

olej, płótno, 25x25 cm kompozycja, 31x31 cm w oprawie
sygn. p.d.: St. Kortyka 2011, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "BIAŁY BRZEG" 2011 olej 25x25

Kamienie rzymskie 2016

Olej na płótnie, 40 x 40 cm

Błękitna kolumna II, 2016

olej, płótno, 50x100 cm kompozycja, 53x103 cm w oprawie
sygn. p.d.: St. Kortyka 016, opisany na odwrocie: Stanisław R. KORTYKA "BŁĘKITNA KOLUMNA-II" 2016 - OLEJ PŁ. 50X100

Błękitny Horyzont, 2016

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: St. Kortyka 2016

Osiem i jeden kamień, 2014

olej, płótno, 61 x 61 cm,
sygn. p.d.: St. Kortyka 2014 oraz na odwrocie: Stanisław Ryszard Kortyka "osiem i jeden kamień" 2014 olej - 61 x 61 cm

Kamienna konstelacja z ptasim piórem, 2014

olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. p.d.: St. Kortyka 2014 oraz na odwrocie: Stanisław Ryszard Kortyka "kamienna konstelacja z ptasim piórem" 2014 olej - 61 x 61 cm

Burzowe lata w Łukowiskach, 2008

olej, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka 2008, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "BURZOWE LATA W ŁUKOWISKACH" olej. pł. - 50x50 - VII 2008 Plener Łukowska ‘2008

Bez horyzontu, 2015

olej, płótno, 50x69,5 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: STANISŁAW RYSZARD KORTYKA "Bez horyzontu" 2015 olej 50x70

Zmierzch II, 2015

olej, płótno, 80x60 cm
sygn. St.R.2015, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA - "Zmierzch II" - olej 80x60 cm

Skąd światło..?, 2015

olej, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Skąd światło...?" 2015 olej 60x60

Taras z widokiem I, 2015

olej, płótno, 90x50 cm
sygn. p.d. St. Kortyka 2015
opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "TARAS Z WIDOKIEM – I" 2015 olej 90x50

Błękitny znak, 2007-2008

olej, płótno, 20x40 cm
sygn. p.d. S.Kortyka, opisany na odwrocie: STANISLAW R. KOTYKA "Błękitny znak" 2007/08 - olej- 20x40

Czarna wieża, 2014-2015

olej, płótno, 70x55 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Czarna wieża" 2014/2015 olej - 70x55

Zwiastun, 2007

olej, płótno, 39,5x39,5 cm
sygn. p.d.: St.Kortyka 07, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "ZWIASTUN" 2007 olej, 39,5x39,5

Trwanie II, 2014

olej, płótno, 45×64 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka '14, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "TRWANIE II" 2014 olej 64x45 cm

Zielona skała, 2005

olej, płótno, 27x24 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka 2005, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard Kortyka "ZIELONA SKAŁA" olej 27x24 2005

Trwanie, 2014

olej, płótno, 61x61 cm
sygn. p.d.: SRKortyka, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard Kortyka "TRWANIE" 2014 -olej- 61x61 cm

Podróż nieskończona, 2014

olej, płótno, 60 x 73 cm
opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Podróż nieskończona" 2014 olej - 60x73 cm

Jesienne odloty IV, 2004

olej, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d.: SR KORTYKA 04, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "JESIENNE ODLOTY IV" olej 2004

Tajemnica kamiennego kręgu, 2014

olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d.: St. Kortyka 2014, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Tajemnica kamiennego kręgu" 2014 olej 60x60

Za murem mur II, 2012

olej, płótno; 81x65 cm
sygn. p.d. S.Kortyka `12; opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard Kortyka "ZA MUREM MUR II" 2012 olej płótno 81x65 cm

Już się zmierzcha, 2004

olej, płótno, 61x61 cm
sygn. p.d.: St.Kortyka 2004, opisany na odwrocie: St. R. Kortyka "Już się zmierzcha" 2004 61x61 cm olej Stanisław Ryszard Kortyka

Horyzont III c

olej, płótno,
150 x 150 cm

liczba obiektów: 32