1 zł
2 600 000 zł

LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)

Bzzz..., 2019

olej, płótno, 130 x 150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Bzzz..." '19

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kiedy byłem mały łowiłem ryby, 2004

olej, płótno; 92 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Lutomski 04 r;

Trójca w złocie, 2017

linoryt, papier
70 x 10 cm
sygn. p.d.

Błękitny romb, 2019

olej, akryl, płótno, 130 x 150 cm

Nie ma unifikacji, 2015 r.

linoryt, 70 x 100 cm

Zakupy, 2009

akryl, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: P. Lutomski

Szkic do pierwszego obrazu, 2019

olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19

Urodziny Królowej, 2018

akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Patryk Lutowski “Urodziny królowej” 2018 r.

Cienie, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm

Zgadnij o czym myślę, 2014 r.

litografia/papier, ed. 10/10, 70 x 100 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'Zgadnij o czym myślę 10/10 P.Lutomski 14 r.'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

Cienie 2, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski '17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2 2017 r P. Lutomski

Montaż wystawy, 2013

linoryt
70 x 100 cm

sygn. p.d.

Uprawa tulipanów, 2017

olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: Lutomski'17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Uprawa tulipanów" 2017 r

Oni umrą i wiedzą o tym

akryl, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.

Wiosna tego roku, 2014 r.

linoryt na papierze, 9/10, 70 x 100 cm, sygn.

Cienie, 2017

olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2017 Patryk Lutomski

Wakacje, 2005

akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d. P. Lutomski

Słoneczniki, 2017

olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Lutomski 17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Słoneczniki" 2017 r.

Grałem w piłkę II, z cyklu: Kiedy byłem mały

linoryt, papier, 70 x 100 cm
sygn. na przodzie: Grałem w piłkę II | 10/10 | P.Lutomski

Gra w ziemniaka, 2007

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: "Gra w ziemniaka" 07r Patryk Lutomski

Kiedy byłem mały: Przyszłość, 2005

olej, płótno, 130x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie "Kiedy byłem mały: Przyszłość" 05r Patryk Lutomski

Kiedy byłem mały łowiłem ryby II, 2009

litografia, papier, 70x100 cm, nakład 10/10
sygn. na dole: "Kiedy byłem mały łowiłem ryby II" 10/10 P. Lutomski 09 r.

Zakupy, 2009

akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: P. Lutomski,
opisany na odwrocie: Patryk Lutomski '09 r "Zakupy"

Symbol II, 2002

linoryt, papier, 100x70 cm
sygn. ołówkiem: Symbol II P. Lutomski 02 r.

olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19

olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19

Kiedy byłem mały. Historia cz. 2, 2005

akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. P. Lutomski 05 r., "Kiedy byłem mały. Historia cz. 2" Patryk Lutomski

Symbol, 2002 r.

linoryt, papier
70 x 100 cm
sygn., p.d.

Pearl Harbor, 2009

olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: "Pearl Harbor" 2009 Patryk Lutomski

Zakupy II, 2009

akryl, płótno, 100x82 cm
sygn. p.d.: Patryk Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski `09 r. "Zakupy" II

Wakacyjna impresja, 2008

olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie: "Wakacyjna impresja" 08 r. Patryk Lutomski

Zgadnij o czym myślę - zoom, 2015

Linoryt, papier, 100x70 cm
sygn. u dołu: LUTOMSKI

Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać, 2006

olej, płótno, 92x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski 06r, opisany na odwrocie: Lutomski "Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać" 06r

Symbol II, 2002

linoryt, papier, 100x70 cm, nakład: 8/10
sygn. suchą pieczęcią

Zgadnij o czym myślę, 2014 r.

linoryt, 9/10, 70 x 100 cm, sygn.

Wiosna tego roku, 2014

olej, płótno, 40x50 cm
sygn. p.d.: Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Wiosna tego roku" 2014 r.

Zgadnij o czym myślę, 2014

sygn. u dołu: Zgadnij o czym myślę 10/10 P.Lutomski 14 r.

Balum Balum, 2009

olej/płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: "Balum Balum"/Patryk Lutomski

bez tytułu, 2011

linoryt, papier, 70x100 cm,
sygn. na licu p.d. /P.LUTOMSKI 2011/

Ryba w stole

linoryt
70x100 cm

Znowu ryba, 2011

linoryt, papier, 70 x 100 cm,
sygn., dat. i opis u dołu: "Znowy ryba" e/a 7/10 P. Lutomski 2011

Zbiór szparagów, 2007

olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygn. i opis autorski na odwrocie

Ale chrapie, 2007

Akryl, płótno;
81x100 cm
Sygn. na odwrocie: "Ale chrapie" 07r/ Patryk Lutomski

Poczekalnia, 2007

Akryl, płótno;
100x81 cm
Sygn.p.d.: P.Lutomski i na odwrocie: "Poczekalnia"/ Patryk Lutomski 07r

Wakacyjny kicz z Rafałem zamiast jeleni ,2009

olej, płótno;
81 x 100 cm,
sygn.p.d.: P. Lutomski i na odwrocie

Reklama, 1998

linoryt,
70x100 cm,
sygn.

Pochód, 2007 r.

olej/płótno,
100 x 100 cm
opisany na odwrociu: `"Pochód" 07 r. | Patryk Lutomski`

Wakacyjny kicz, 2008

olej, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. p.d.: P Lutomski oraz sygnowany na odwrocie: "Wakacyjny kicz" 08 r. Patryk Lutomski

Oni II, 2006

akryl?/płótno
102x102 cm
Sygn.p.d.
P. Lutomski i na odwrocie: "Oni II" 06r./Patryk Lutomski

Piłka jest zielona, 2006

akryl, płótno;
90 x 100 cm
sygn. p.g. P.Lutomski 06

Gwiazdy to dziury w niebie które wydziobały dzięcioły, 2009 r.

olej/płótno,
46 x 55 c
sygn. i dat. na odwrocie

Płaszczki - nalot, 2007

akryl, płótno; 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie. "Płaszczki - nalot" 07/ Patryk Lutomski

Demony, 2007

olej, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: P. Lutomski; na odwrocie napisy autorskie

Tu byłem, 2007 r.

olej/płótno,
80 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Tu byłem 07 / Patryk Lutomski`

Smoki, 2008

olej, płótno, 130 x 170 cm;
napisy autorskie na odwrocie

GRAŁEM W PIŁKĘ II, 2008

linoryt barwny/papier,
70 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: `P. Lutomski 2008 r.`

Układ II, 2001

Nakład: 8/10, linoryt, papier, sygn., 70x100 cm

Zbiór szparagów

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i opis autorski na odwrocie

Symbol III, 2003

olej, akryl, płótno, 130 x 150 cm;
sygn. p.d.: P. Lutomski, na odwrocie napis autorski z datą 2003

Symbol, 2001

sygn. p.d.: P. Lutomski;
na odwrocie napis autorski

Wystawa

olej, płótno, 170 x 150 cm;
sygn. p.d.: Patryk Lutomski,
na odwrocie napisy autorskie

Kiedy byłem mały łowiłem ryby

akryl, płótno,
90 x 100 cm

Symbol II

linoryt
70x100 cm

liczba obiektów: 65