1 zł
2 600 000 zł

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Geopolityka, 2018

tempera, akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. l.d.: 'Huculak 18'

cena wywoławcza: Wykup abonament

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2017

tempera, papier
29 x 41 cm
sygn. p.g.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Modlitwa św. Bernarda z Clairvaux, 2013 r.

tempera/papier, 36 x 51 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Statua II, 2007 r.

olej/płótno, 65 x 93 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Huculak 07.’
sygnowany na blejtramie: ‘HUCULAK’

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2002 r.

tempera/papier, 30,5 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.g.: ‘Huculak | 02’

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2018

tempera na papierze, 29x41 cm,
opisany na odwrociu

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2018 r.

tempera na papierze, 30 x 42 cm, sygn.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

MARTWA NATURA, 2018

tempera na papierze, 29 x 42 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2011

technika własna, karton, 44 x 22 cm (w świetle passe-partout),
sygn. l.d.: 'Huculak 11'

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

ITALIA, 2006

Tempera, tektura; 30 x 50 cm
Sygnowany l.g.: Huculak / 06

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura

tempera, papier
29,6 x 41,9 cm

sygn. p.g

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa Natura, 2013 r.

tempera/papier, 21 x 68,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.g.: 'Huculak 13.'

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2017 r.

tempera na papierze, 28 x 43 cm, sygn.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura

tempera na papierze
21 x 30 cm
sygn. l/g.: Huculak 16

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2016

tempera na kartonie, 31 x 34 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Kopalnia szarości (Italia), 2005

tempera/płótno, 40 x 80 cm
sygn. p.g.: Huculak 05
obraz wystawiany

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2015

tempera, papier, 29,5x41,5 cm
sygn. l.g.: Huculak 15.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura,

tempera, karton, 24 x 36 cm
sygn. l.g.: Huculak 15

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

tempera/płótno, 40 x 80 cm
sygn. p.g.: Huculak 05
obraz wystawiany

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

bez tytułu, 2016

technika własna
21 x 25 cm
sygn. p.d. Huculak 16

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura

tempera na papierze , 40 x 29 cm
sygn. l/g.: ŁHuculak 15

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2015 r.

tempera na tekturze, 22 x 33,5 cm, sygn.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura

tempera, papier, 19 x 50 cm, 2014

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa Natura, 2015

tempera, papier, 21x29 cm
sygn. l.g.: ŁHuculak 15.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Giovane, 2015

tempera, płótno, 50 x 62 cm,
sygn. na odwrocie

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2015

tempera, papier, sygn.
29 x 21 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Azja

tempera na papierze
80 x 60 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2015 r.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura

tempera na papierze 30 x 42 cm
sygn. p.g. Huculak 15

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura

tempera, karton, 30 x 42 cm, 2015

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2015

tempera, papier, 21x29 cm
sygn. p.g. Huculak ‘15

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Przemoc, 2010

tempera, papier, 24 x 50 cm,
sygn. p.d.: Huculak 10

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2014

tempera, papier 24x30 cm
sygn. l.d. Huculak `14

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Podmuch III, 2014 r.

tempera/deska, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.g.: `Huculak 14` na odwrociu naklejka z Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie
-``Detale i Przestrzenie``, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 30 stycznia - 1 marca 2015
-``Detale i Przestrzenie``, katalog wystawy, Sopot 2015, s. 112-113 (il.)

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Dysocjacja, 2013

akryl na płótnie, 40x60cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2014

tempera, papier, 27,7x20,8 cm
sygn. l.g.: Huculak 14

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2014 r.

tempera na papierze, 23,5 x 34,5 cm, sygn.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura

tempera, papier, 29 x 25 cm, 2014

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2013

Gwasz, akwarela, papier, 25x19 cm
sygn. l.g.: Huculak 13

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Cud, 2013 r.

olej/płótno, 28 x 35 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Huculak 13`
na odwrociu opisany: `Huculak 2013`
na odwrociu naklejka galeryjna: `Galeria JG`

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Tempera/papier, 50x35 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Wymiana, 2013

tempera , papier, 39 x 33 cm;
sygn. i dat. p.d.: 13 | Huculak

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2013 r.

tempera/karton, 24 x 29 cm, sygn.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2012

tempera, papier, 42x30 cm
sygn. p.g. Huculak `12

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

BEZ TYTUŁU, 2010

tempera, papier, 25 x 70 cm,
sygn. l.g. Huculak 10

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa Natura, 2012

tempera, papier, 18 x 36 cm,
sygn. p.g.: 12. Huculak

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Woda, 2012,

olej, akryl, płótno 110x130 cm,
sygn.i opisany na odwrocie

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

bez tytułu, 2009

olej, papier, 22x32 cm,
sygn. na licu l.g. /Huculak `09/

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2012

Olej, płótno; 40 x 60 cm
Sygn. na odwrocie: Łukasz Huculak 2012

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2011

tempera/papier, 20,5x37,5 cm
sygn. na licu /Huculak 11./

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Zły, 2007

olej, deska, 13 x 96 cm, sygn. l.g. Huculak 07.,
na odwrociu pieczątka z adresem artysty oraz opisem obrazu: "Zły"/13/96 cm olej deska 2007/eksponowane: 01.2012 Hipotezy i hipostazy/BWA RZESZÓW

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Azja

tempera
60 x 80 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

bez tytułu, 2010

tempera, papier, 21 x 30 cm,
sygn. i dat. p.g.: Huculak 10

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

G, 2011

Olej, płótno; 40 x 60 cm
Sygn. na odwrocie

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2011

technika własna, papier, 26,5x45 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura z cebulą, 2000

gwasz na papierze, 50x35 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

bez tytułu, 2011

tempera, papier,
21x 30 cm,
sygn. i dat p.g.: Huculak` 11

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

bez tytułu, 2008

tempera, papier, 18 x 40 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

bez tytułu, 2006

gwasz, tektura,
38x33 cm,
sygn. prawy góry róg Huculak 06

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2010

technika własna, papier,
23,8x42,8 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2009

Technika własna, papier;
23,3 x 69 cm
Sygn. p.d. Huculak 09.

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

olej, płótno;20,5x60 cm
sygn.l.g.:huculak 09

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Księżyc jako granica, 2008 r.

tempera/papier,
25 x 70 cm
sygn. p.g.: `Huculak 08`

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Bez tytułu, 2009

gwasz, 22x70 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Pejzaż z klasztorem, 2005,

gwasz, 25 x 50 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

Martwa natura, 2001

gwasz na papierze
27 x 45 cm

HUCULAK Łukasz (ur. 1977)

bez tytułu, 2004

gwasz na papierze,
9x8 cm,
sygn.

liczba obiektów: 68