akryl na płótnie o wym. 55 x 70 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, kom. + 48 600 087 721, 608 305 405
wysyłka w 24h, na terenie kraju - gratis.
01-08-2024
Galeria Sztuki FOX
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
"Perfuma"
, 2024
akryl na płótnie o wym. 55 x 46 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
03-02-2024
Galeria Sztuki FOX
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
"BAL"
, 2024
akryl na płótnie o wym. 38 x 33 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
13-01-2024
Galeria Sztuki FOX
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Dark side of the moon 'na Mazurach
Tytuł pracy: 'Dark side of the moon 'na Mazurach’
Wymiary pracy: 46x55cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: lewy dół: J.Pałucha oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
5 800 zł
29-11-2022
artofpoland.pl
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Pojedynek na asy
Tytuł pracy: ’Pojedynek na asy’
Wymiary pracy: 55x46cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: prawy dół: J.Pałucha oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
6 200 zł
29-11-2022
artofpoland.pl
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Tytuł pracy: ’Poliswarcie’
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
5 800 zł
23-04-2022
artofpoland.pl
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Jacek Palucha „Wersalowa orkiestra” 90×120, (105×135 z ramą) akryl/płótno
9 000 zł
13-05-2017
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Jacek Pałucha, „Jeleń na rykowisku”, cena 2 800 zł