Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (11)
KOŁPANOWICZ Marcin (ur. 1963, Kraków)
"Terminal dla zabłąkanych" , 1997
pastel na papierze
61 x 78 cm
sygnowany i datowany w lwym, dolnym rogu: "Marcian | Kołpanowicz | 1997".

16 500 zł

15-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
03-06-2022
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Schody do nieba" , 2017

giclée, płótno, 95 x 95 cm

2 800 zł

05-10-2017
'Eurobabel" , 2016

giclée na płótnie, 95 x 66 cm, praca oprawiona

2 100 zł

13-09-2017
"Fungopolis"

2 800 zł

06-09-2017
"Cataractopolis” , 2012
27-12-2016
Marcin Kołpanowicz, "Plac Meduzy", cena 8 000 zł , 2014

olej na płótnie, 100 x 75cm

8 000 zł

31-08-2016
Marcin Kołpanowicz, "Przebudzenie", , 2016

66×66 cm ( w ramie 86×86 cm), pastel na papierze

05-05-2016
Marcin Kołpanowicz, "Nowe Jeruzalem"

olej na płótnie, 100x100 cm

01-08-2015
liczba obiektów: 11