Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Kwiaciarka , 2002
50x40,olej na płótnie kopia
19-06-2023
ART DECORUM - sztuka współczesna
PAŁKA Witold (1928-2013)
Krowy , 2002
Obraz Witolda Pałki " Krowy " olej płótno sygnowany prawy dół na odwrocie dedykacja autorska " Drogiemu Jurkowi na pamiątkę Datowany na odwrocie 28.03.2002 wym 48 na 58
26-05-2023
Antyki na Mikołajskiej
PAŁKA Witold (1928-2013)
Kobieta we wnętrzu , 2007
olej/płótno, wymiary: 40 x 50 cm (w oprawie 50 x 60 cm), sygnowany prawy dolny róg: Pałka W., 2007"

11 000 zł

21-05-2023
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
PAŁKA Witold (1928-2013)
"Śniadanie na trawie" , 2006
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Pałka W. | 2006"

22 000 zł

04-05-2022
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PAŁKA Witold (1928-2013)
W sypialni - 40/50 cm.

12 000 zł

12-05-2021
Galeria Maya
liczba obiektów: 5