Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7)
GRZYB Ryszard (ur. 1956, Sosnowiec)
'Centaur i Domek'
Tytuł: Centaur i Domek’ 2008
Wymiary: 83 x 118 cm
Technika: szkło weneckie Orsoni, agat naturalny, szkło złocone techniką szklarską/deska
Sygnatura: sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie: Ryszard Grzyb | 2008
Certyfikat autentyczn

49 500 zł

01-02-2023
artofpoland.pl
Pędzący Bawół
Rok, 1993 akwarele papier, 25x35 cm SYGNOWANY
praca oprawiona
Certyfikat autentyczności

10 900 zł

27-01-2023
artofpoland.pl
Królik przeskakujący z roku 2021 do roku 2022 , 2021
akryl, płótno, wym. 80x100 cm

30 000 zł

23-03-2022
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Kotek czajnik

akryl na płótnie, 100 x 110 cm, 2006 r.
04-12-2006
Galeria AG
Oglądanie nieba przez psa

tempera na papierze, 70x100 cm, 1983 r.
24-10-2006
Galeria AG
Odwieczny konflikt długouchych z krótkouchymi

tempera na papierze, 69x89,5 cm, 1984 r.
24-10-2006
Galeria AG
Trzej Rzymianie w Afryce

tempera na papierze, 68x83,5 cm. 1984r.
24-10-2006
Galeria AG
liczba obiektów: 7