Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
"Obłąkana V"
drzeworyt na bibułce
63,5 x 49 cm
sygnowany i opisany poniżej kompozycji: "OBŁĄKANA V | Panek [nieczytelne]".

2 200 zł

17-10-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Akt leżący" , 1967
kredki na papierze
28 x 41 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Panek 67".

1 250 zł

27-07-2023
"Portret aktorki" , 1971
ołówek na papierze
29 x 20 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Panek 71".

950 zł

27-07-2023
Autoportret
Tusz, pędzel, papier kremowy 29,2 x 20,7 cm, plus oprawa
Certyfikat domu aukcyjnego

2 900 zł

30-01-2023
artofpoland.pl
"Autoportret I" , 1973
pastel na papierze w kratkę
28 x 20 cm
sygnowany i datowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Panek 73".

1 650 zł

30-07-2020
Pejzaż , 1946
olej, płótno naklejone na tekturę, wym. 15,5x23,5 cm, sygnowany i datowany na odwrocie

5 200 zł

15-09-2016
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Chorągiew XXVI , 1965
drzeworyt, papier, wym. 54x44 cm, nr odbitki V/V

4 500 zł

13-07-2016
ARTEMIS - Galeria Sztuki
"Odprysk" , 2000
odprysk na papierze, 470 x 610 mm, sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Panek 58/2000 r 'odprysk' VIII/XXI Panek".

1 400 zł

02-09-2015
Autoportret , 1995

tusz, papier, wym. 30x21 cm, sygnowany i datowany lewa góra

1 500 zł

18-01-2012
ARTEMIS - Galeria Sztuki
liczba obiektów: 9