Galeria Solka Art
ul. Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała
512 212 291
kontakt@solkaart.pl
poniedziałek - środa: 17.00-19.00
czwartek - piątek: 10.00-12.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (32)
SZOŁDRA Artur (ur. 1977)
Silentium 2019 , 2019
rzeźba w drewnie z elementami metaloplastyki p.Artura Szołdry.
Z tyłu Silentium 21019 i pieczątka autorska Artur Szołdra

1 500 zł

11-12-2019
SZOŁDRA Artur (ur. 1977)
Nihil Fit 2019 , 2019
rzeźba drewno -metal,wys.47cm,z tyłu napis Nihil Fit 2019,pieczątka autora szołdra Artur

1 500 zł

11-12-2019
SZOŁDRA Artur (ur. 1977)
Ferratus 2019 , 2019
rzeźba drewno-metal p.Artura Szołdry,wys.47cm,z tyłu napis Ferratus 2019 i pieczątka autora Artur Szołdra.

1 500 zł

11-12-2019
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957, Cieplice)
Bez tytułu 2019 , 2019
Litografia 2/10 p.Dariusza Milińskiego z 2019,podpis ołówkiem l.d,lito 2/10,oprawiona

900 zł

11-12-2019
Bez tytułu , 2018
Olej na płótnie p.Dariusza Milińskiego z 2018r.,sygnatura l.d.,oprawiony w charakterystyczną dla autora ramą.

5 500 zł

11-12-2019
Bez tytułu , 2017
Akwarela z 2017 r p.Dariusza Milińskiego,sygnatura l.d.

1 500 zł

11-12-2019
SZOŁOMIAK Elżbieta (ur. 1940)
Port
Obraz olejny na płótnie,24x35cm,sygnatura p.d.
Certyfikat galerii Solkaart

500 zł

08-12-2019
SZOŁOMIAK Elżbieta (ur. 1940)
Irysy
Akwarela E.szołomiak 32x25cm,oprawiona,

800 zł

10-12-2019
SZOŁOMIAK Elżbieta (ur. 1940)
akwarela E.Szołomiak,oprawiona 37x31,sygnowana p.d.

600 zł

10-12-2019
SZOŁOMIAK Elżbieta (ur. 1940)
b ez tytułu
akwarela E.Szołomiak,sygnatura p.d.

600 zł

10-12-2019
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Akt z lustrem , 2018
Obraz olejny o wymiarach 70x60,sygnatura artysty l.d,data p.d.
Certyfikat galerii Solkaart

5 500 zł

08-12-2019
KOHUT Florian (ur. 1952, Rudzica)
Zimowe strachy , 2017
Olej na płótnie Zimowe strachy p.Floriana Kohuta z 2017r.
Wymiary 120x80cm,
podpis autora p.d,plener Rudzica,2017r.
14-12-2019
Strachy polne w życie , 2019
Pastel Floriana Kohuta z 2019,wymiary 68x48cm,w oprawie 85x65cm,profesjonalnie oprawiony-szyba antyrefleksyjna.

1 600 zł

14-12-2019
Pejzaż , 2007
Obraz olejny na płótnie p.Floriana Kohuta 32x46cm,oprawiony.
Sygnatura artysty p.d.

1 000 zł

11-12-2019
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Twarz zawoalowana , 1977
metal srebrzony,syg.Igor Mitoraj,
na odwrocie Bonne Annee,1977 Biuiller CHRISTOFLE,France

6 000 zł

10-12-2019
RÓŻALSKI Jakub (ur. 1981)
Żeglarz
Żeglarz-malarstwo cyfrowe,Jakub Różalski,
EA-specjalna edycja dla Muzeum Magicznego Realizmu Ochorowiczówka w Wiśle.
Podpis autora p.d,EA.
Nie oprawiony.
12-12-2019
RÓŻALSKI Jakub (ur. 1981)
Przedwiośnie
Malarstwo cyfrowe-Przedwiośnie,oznaczona EA,specjalna edycja dla Muzeum Magicznego Realizmu Ochorowiczówka Wisła .
Sygnowana p.d.,EA
12-12-2019
RÓŻALSKI Jakub (ur. 1981)
Olszynka
Grafika cyfrowa 60x100cm,sygnatura pd,EA.
Certyfikat Muzeum Ochorowiczówka Wisła,
Oprawiony profesjonalnie-rama,szkło,passe partout.

3 000 zł

08-12-2019
BOBERSKI Jerzy (ur. 1952)
Warszawa ul.Marszałkowska
olej na płycie 60x120cm,sygnatura pd.

7 000 zł

10-12-2019
BOBERSKI Jerzy (ur. 1952)
Aleja Niepodległości
Akwarela na papierze,60x40,sygnatura autora pd.

1 400 zł

08-12-2019
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Triumf nawróconego studium , 1987
olej na pilśni,40×20,5 syg.ld. DG1129 87

1987 nr.katal.autora 1129

25 000 zł

05-12-2019
KRZEMPEK Józef (1936 - 1998)
Sztorm , 1976
Akwarela 41x34cm,sygnatura l.d

450 zł

10-12-2019
KRZEMPEK Józef (1936 - 1998)
Port rybacki , 1996
Olej na płótnie,86x69cm,podpis autora p.d.

2 800 zł

10-12-2019
KRZEMPEK Józef (1936 - 1998)
Port rybacki , 1996
Olej na płótnie autorstwa Józefa Krzempka,wymiary 86x69cm,sygnatura p.d.,data 96,
14-12-2019
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
Strask , 2019
Piotr Jakubczak ur.68 akryl/płótno,2019 nie oprawiony
sygnatura autora l.d.

5 500 zł

19-12-2019
liczba obiektów: 32