Dom Artysty Plastyka, 3p.
Mazowiecka 11 A
Warszawa
501 734 883
info@galeria-quantum.pl
Pn-Pt 12:00 - 19:00; Sb 12:00 - 19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (177)
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
"Otchłani patrząc w Oczy" olej na płycie 94x115 cm,
Jarosław Kukowski , Seria Freski
info@galeria-quantum.pl

Jarosław Kukowski

80 000 zł

20-06-2024
Nowość
Ewa Kukowska, "Akt 1", cena 17 000 zł
Ewa Kukowska, "Akt 1", olej na płycie, 80 × 120 cm

17 000 zł

23-10-2017
MARKOVYCH Anastazja (ur. 1979)
Anastazja Markowicz, „Magia”, cena 6 000 zł

olej na płótnie, 30×50 cm

6 000 zł

23-09-2016
"Sen o wolności"

olej na płótnie, 100 x 100 cm

19 000 zł

22-03-2017
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)

olej na płótnie, 80 × 60 cm

8 500 zł

31-08-2016
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
Daniel Pielucha, "Pegaz", cena 9 000 zł

olej na płótnie, 69 × 87 cm

9 000 zł

17-08-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Wojowniczka”, cena 9 000 zł , 2015

olej na płótnie, 60 × 60 cm

9 000 zł

05-09-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Mój Antyk Epizod 2″, cena... , 2016

olej na płótnie, 100 × 70 cm

11 000 zł

05-08-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Mój Antyk Epizod 1″, cena... , 2016

olej na kartonie, 70 × 100 cm

11 000 zł

05-09-2016
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957, Cieplice)
"Bogata panna i słomiany rozwodnik"

olej na płótnie, 100 x 110 cm

13 000 zł

14-05-2017
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 40 x 30 cm

1 000 zł

02-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 30 x 40 cm

1 000 zł

31-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 40 x 30 cm

1 000 zł

31-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 30 x 40 cm

1 000 zł

31-08-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 40 × 30 cm

1 000 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Tunelen”, cena 2500 zł

olej na płótnie, 100 x 60 cm

2 500 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Magical garden”, cena 2500 zł

olej na płótnie, 100 x 60 cm

2 500 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Ex-machina”, cena 2 500 zł

olej na płótnie, 90 x 70 cm

2 500 zł

05-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 80 x 80 cm

2 500 zł

05-09-2016
SZUTTER Edward (ur. 1957, Bolesławiec Śląski)
Edward Szutter, „Bez tytułu”, cena 24000 zł

olej na płótnie, 146×116 cm

24 000 zł

11-07-2016

olej na płótnie, 116×146 cm

24 000 zł

27-07-2016
Edward Szutter, „Bez tytułu”, cena 22 000 zł

olej na płótnie, 116x146 cm

22 000 zł

03-07-2016
PELLO Ewa (ur. 1964)
Ewa Pello, „Związani”, cena 6000 zł
pastel na papierze, 65×50 cm

02-09-2016
PELLO Ewa (ur. 1964)
Casting w Bibliotece

olej na płótnie, 130 x 75 cm
sygnatura na dole po prawej stronie

13-01-2017
PELLO Ewa (ur. 1964)
"Blue Muse"

olej na płótnie, 100 x 70 cm

25 000 zł

08-03-2017
/8
liczba obiektów: 177