Antykwariat POLIART Beata Kalke
Koty, ul. Ogrodowa 20
42-690 Tworóg
32 285 74 39
poliart@pro.onet.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (57)
Zestaw 2 litografii Stanislav Filko
zestaw 2 litografii na kartonie "Emotion" sygnowanych ołówkiem pod kompozycją, nakład 50 egz., egz. numerowane (5/50 i 2/50); wymiary: ca 79x58 cm (x2); stan: - dobry, zagięcia w kompozycji i uszkodzenia marginesów

2 000 zł

17-10-2014
Rysunek Stefan Gierowski 1960
rysunek ołówkiem na kartonie sygnowany ołówkiem w prawym dolnym rogu kompozycji; rysunek w katalogu: Stefan Gierowski. Galeria „Krzywe Koło”, Warszawa 1960, w in. egz. wydawnictw jest rycina, a nie rysunek tego artysty; bardzo rzadkie; wymiary: ca 24x24 cm; stan: bardzo dobry

2 200 zł

07-10-2014
Okładka teki Konfrontacje 1960
okładka teki Konfrontacje 1960. Malarstwo, rzeźba. Galeria „Krzywe Koło”, Warszawa 1960; opracowanie graficzne teki Marian Bogusz; wymiary: ca 24x24 cm (tektura); stan: - bardzo dobry, nieznaczne plamki

500 zł

08-10-2014
Kolaż Zbigniew Makarewicz
kolaż na kartonie dwustronny; wymiary: ca 25x18 cm; sygnatura: kolaż sygnowany kredką: "ZMakarewicz Wrocław XX wiek N°41"; stan: - bardzo dobry, nieznaczne uszkodzenia

1 400 zł

07-10-2014
PERMAFO 3/1981 Energie niezidentyfikowane II - druk artystyczny w nakładzie 300 egz.; wymiary: ca 15x11 cm; stan: bardzo dobry. Artykuły autorstwa: Alicja Kępińska, Bonawentura Kochel, Adam S., Tadeusz Złotorzycki, Andrzej Lachowicz

400 zł

02-10-2014
ŚLESIŃSKA Alina (1922 Poznań - 1994 Warszawa)
Litografia Alina Ślesińska 1960
litografia dwubarwna na kartonie, sygnowana 159. A. Ślesińska 1960.", pochodząca z teki: "Konfrontacje 1960"; zachowany cały katalog; wymiary: ca 24x24 cm; stan: bardzo dobry

1 000 zł

08-10-2014
WIŚNIEWSKI Anastazy B.
Druk wystawowy Anastazy B. Wiśniewski 1971
druk galeryjny z 1971 roku, nakład 300 egz.; wymiary: ca 24x18 cm; stan: bardzo dobry

300 zł

07-10-2014
WIŚNIEWSKI Anastazy B.
druk artystyczny jednostronny formatu A3 Galerii "TAK"; wymiary: ca 42x30 cm; stan: - bardzo dobry, złożony

800 zł

07-10-2014
WIŚNIEWSKI Anastazy B.
Druk artystyczny Anastazy B. Wiśniewski
druk jednostronny na kartonie formatu A3; wymiary: ca 42x30 cm; stan: bardzo dobry, złożony

800 zł

07-10-2014
WIŚNIEWSKI Anastazy B.
druk artystyczny jednostronny "WIECZNIE TRWAJĄCY PUNKT WYPRZEDAŻY" sygnowany w lewym dolnym rogu pieczęcią: "GALERIA "TAK""; wymiary: ca 45x55 cm; stan: - bardzo dobry, złożony

800 zł

17-10-2014
WIŚNIEWSKI Anastazy B.
druk (maszynopis) na papierze przebitkowym formatu A4; wymiary: ca 30x21 cm

800 zł

07-10-2014
BEREZIAŃSKI Andrzej (Kutno, 1939-1999)
Serigrafia Andrzej Bereziański
serigrafia na papierze plakat/afisz "PRZEDMIOTY ŚWIECĄCE [...]" 1971 z cyklu "Pokazów Zamkniętych"; wymiary: ca 100x70 cm; stan: bardzo dobry

1 500 zł

17-10-2014
serigrafia dwubarwna plakat/afisz "SZYBY SZÓSTY POKAZ ZAMKNIĘTY [...] 1974" sygnowany pieczęcią autora: "ANDRZEJ BEREZIAŃSKI"; wymiary: ca 100x80 cm; stan: bardzo dobry

1 500 zł

17-10-2014
DUDEK-DÜRER Andrzej (ur. 1953)
Serigrafia Andrzej Dudek-Dürer
serigrafia barwna "Nothing ... V l ..." 1985, sygnowana flamastrem pod kompozycją oraz na rewersie pieczęcią autora; ymiary: ca 27x31 (30x42) cm; stan: bardzo dobry

1 200 zł

17-10-2014
serigrafia na papierze, bez tytułu, niesygnowana; wymiary: ca 14x24 (35x50) cm; stan: - bardzo dobry

700 zł

17-10-2014
serigrafia na papierze "Powstawanie-Zanikanie [...]" 1981, niesygnowana; wymiary: ca 29x28 (35x48) cm; stan: - bardzo dobry

800 zł

17-10-2014
Kolaż Andrzej Dudek-Dürer
kolaż na kartonie "Medytacja w Zakładzie [...]" 1981, niesygnowany; wymiary: ca 31x43 cm (karton); stan: - bardzo dobry

1 200 zł

17-10-2014
Meta... Trips... Arts... III 1987 - druk artystyczny w nakładzie 50 egz. numerowanych, 92 nienumerowanych stron (teksty i reprodukcje prac artysty); wymiary: ca 21x15 cm; stan: bardzo dobry, nieznacznie poplamione obie okładki

500 zł

02-10-2014
Meta... Trips... Arts... II 1986 - druk artystyczny w nakładzie 50 egz., 78 nienumerowanych stron (teksty i reprodukcje prac artysty); wymiary: ca 21x15 cm; stan: bardzo dobry

500 zł

02-10-2014
LACHOWICZ Andrzej (1939 Wilno - 2015 Wrocław)
Fotografia Andrzej Lachowicz
wydruk cyfrowy podklejony na tworzywo sygnowany flamastrem pod kompozycją: "JA / CIENIE LAT UPADŁYCH 2 Wyjątkowy punkt widzenia 2 2/2 Andrzej Lachowicz 14.08.2005"; wymiary: ca 92x96 cm; stan: bardzo dobry, drobny defekt autora w prawym dolnym rogu przy naklejaniu pracy na podkład

6 000 zł

17-10-2014
Fotografia Andrzej Lachowicz
wydruk cyfrowy podklejony na tworzywo sygnowany flamastrem pod kompozycją: "JA / CIENIE LAT UPADŁYCH - Wyjątkowy punkt widzenia 6 2/2 Andrzej Lachowicz 14.08.2005"; wymiary: ca 92x96 cm; stan: bardzo dobry

6 000 zł

17-10-2014
PARTUM Andrzej (1938-2002)
Druk artystyczny Andrzej Partum PARTUM FARMAZON
oryginał - 12 kart formatu A4 kserokopie; wymiary: ca 21x30 cm; sygnatura: niesygnowane; stan: - bardzo dobry

600 zł

02-10-2014
PARTUM Ewa (ur. 1945)
Druk artystyczny Ewa Partum GEDANKENAKT
nadruk na kopercie; wymiary: ca 11x22 cm; sygnatura: niesygnowane; stan: bardzo dobry

1 200 zł

02-10-2014
PARTUM Ewa (ur. 1945)
"new horizon is a wave" - artystyczny druk na kartonie (nadruk dwustronny); wymiary: ca 12x17 cm; sygnatura: niesygnowane; stan: bardzo dobry (nieznaczne plamki i uszkodzenia)

1 200 zł

02-10-2014
BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)
Drzeworyt Jan Berdyszak
drzeworyt na papierze sygnowany ołówkiem "kompozycja kół V. drzeworyt 2/13 1966 JAN BERDYSZAK", na rewersie atramentem: "JAN BERDYSZAK KOMPOZYCJA KÓŁ V drzeworyt 1966"; wymiary: ca 100x70 cm (karton); stan: dobry, liczne drobne uszkodzenia marginesów, nadto drobne zagięcia

4 500 zł

17-10-2014
/3
liczba obiektów: 57