Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
Broniewskiego 42
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
48 535 364 555
kontakt@postmoderna.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (66)
Lato
monotypia/papier, 62 x 42 cm (w ramie ze szkleniem); sygnowany i datowany p.d.

1 200 zł

12-10-2014
POLSKI THOMAS (Maciej Cieśla) (ur. 1988, Szczecin)
Dziewczyna opalająca się na ławce, Warszawa , 2016
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm/
sygnowany p. d.

1 800 zł

02-05-2017
FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
Na metropolitarnym szlaku , 2015
technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: A. Fronczak `15

2 700 zł

28-07-2016
Miasto fabryczne , 2010
mix media, akryl/płyta podklejona płótnem, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: A. Fronczak 2010

2 900 zł

08-06-2016
FIGURSKA Anna (ur. 1990, Świdnica)
Game over
technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm; sygnowany p.d.

1 300 zł

12-10-2014
KRÓL Anna (ur. 1984, Świdnica)
olej, sklejka, 80 x 141 cm, niesygnowany

2 500 zł

07-01-2014
TWARDOWSKI Arkadiusz (K.I.M.)
Shamanizer
tusz,akryl/papier; dyptyk całość 70 x 100 cm (oprawione ze szkliwieniem)

2 500 zł

12-10-2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
MAGIK, 2013
akryl/płótno, 100 x 70 cm, sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: Dominik Smolik, Kraków 2013, "Magik"

2 100 zł

03-01-2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Leisure time (2013)
akryl/płótno, 70 x 100 cm; sygnowany na odwrociu

1 800 zł

16-02-2014
WAJBERG Dominika
FORMACJA, 2013
akryl/płótno, 90 x 110 cm sygnowany na odwrociu

2 300 zł

03-01-2014
HUL Edyta (ur. 1986)
Zwierzę 13-XVII , 2013
olej,akryl,technika własna/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: EDYTA HUL

3 500 zł

28-11-2015
ŻOCHOWSKA Ewa (ur. 1976)
Bestia
olej/płótno, 81,5 x 65,5 cm; sygnowany i datowany p.d.

1 600 zł

21-09-2014
WAWRZYŃCZAK Grzegorz (ur. 1987)
Witek i Ewa , 2013
assemblage, 125 x 100,5 cm; sygnowany na odwrociu

1 300 zł

21-09-2014
Ptak
technika własna/tkanina poliestrowa, 120 x 100 cm; sygnowany na odwrociu

1 400 zł

12-10-2014
Pieta
technika własna/płótno, 90 x 60 cm; sygnowany na odwrociu

1 300 zł

12-10-2014
MOLECKA Iwona (ur. 1966)
Roxi
akryl/płótno, 100 x 80 cm/ sygnowany p.d.

1 800 zł

02-09-2017
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Wieczorne wyjście z cyklu Za dużo na głowie
akryl/płótno, 100 x 50 cm; sygnowany p.d.

2 100 zł

14-09-2014
MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
Toskania XXXIV
olej/płótno, 70 x 60 cm; opisany na odwrociu: JACEK MALINOWSKI OLEJ 2014

2 500 zł

12-10-2014
Pejzaż , 2013
olej/płótno, 100 x 80 cm; sygnowany na odwrociu

2 100 zł

21-09-2014
KONIECZNA-ZAPART Joanna (ur. 1978)
Zgodnie
monotypia/bibułka japońska, 40 x 60 cm; wymiar: 40 x 60 cm w świetle passe-partout, 54 x 74 cm w ramie; sygnowany i datowany p.d.

1 300 zł

21-09-2014
Niezłomne
monotypia/bibułka japońska, 30 x 40 cm w świetle passe-partout , 40 x 50 cm w ramie; sygnowany i datowany p.d.

1 800 zł

12-10-2014
STRZELCZYK Jolanta (ur. 1986, Wieluń)
olej/płótno, 100 x 130 cm; sygnowany p. d.: Jolanta Strzelczyk 2014

1 800 zł

12-10-2014
SOŁOWIEJ Justyna (ur. 1986)
akryl/płótno, 60 x 90 cm, sygnowany p.d., i opisany na odwrociu: Tętniące miasto nocą - szafa, czerwona sukienka 2013

2 600 zł

03-01-2014
STĘPNIAK Kamila (ur. 1983)
Jellyfish
olej/płótno, 65 x 81 cm; sygnowany p.d.: Stępniak

3 100 zł

12-10-2014
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
Jeździec
akryl/płótno, 140 x 60 cm; sygnowany p.d.: Karol Drzewiecki’13

2 400 zł

21-09-2014
/3
liczba obiektów: 66