Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (130)
Olej, akryl na płótnie pt. "Inspiratio"
Oryginalny obraz Tomka Sętowskiego pt. "Inspiratio". Praca, wykonana techniką mieszaną (olej + akryl) na płótnie w formacie 70 x 80 cm. Sygnatura: na froncie w lewej, dolnej części płótna: T. Sętowski oraz na rewersie pracy.

85 000 zł

06-02-2022
Galeria Foksal 17
Tytuł pracy: Pocałunek
Wymiary pracy: 28 x 38 cm, w oprawie 61 x 71 cm
Technika: akwarela, akwaforta
Sygnatura: T. Sętowski, ‘Pocałunek’, akwarela, akwaforta E/A

5 800 zł

07-11-2021
artofpoland.pl
Dama Pik
rzeźba z brązu
01-10-2021
Galeria van Rij
Pocałunek
rzeźba z brązu
01-10-2021
Galeria van Rij
Lewitująca
Rzeźba z brązu
01-10-2021
Galeria van Rij
Leżąca
Rzeźba ceramiczna
29-09-2021
Galeria van Rij
Architektoniczna
Rzeźba ceramiczna
wysokość 80 cm
29-09-2021
Galeria van Rij
Triumfalny powrót
100 x 100 cm
28-09-2021
Galeria van Rij
Et non perdet omnia
90 x 130 cm
28-09-2021
Galeria van Rij
liczba obiektów: 130