Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (130)
Tytuł pracy: Hipnosis
Wymiary pracy: 70x50cm, plus oprawa
Technika: inkografia, papier
Sygnatura: T. Sętowski, edycja 7/50
Praca w oprawie

Certyfikat autentyczności

6 200 zł

06-05-2022
artofpoland.pl
Tytuł pracy: Cesarzowa
Wymiary pracy: 70x50cm
Technika: inkografia, papier
Sygnatura: T. Sętowski, edycja 17/50
Certyfikat autentyczności

6 200 zł

23-04-2022
artofpoland.pl
Inkografia pt. "Portret dla Venus" (ed. 8/50)... , 2020
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Portret dla Venus" - B1(edycja 8/50). Praca w formacie (zadruk) 50 × 70 cm z 2020 roku. Sygnatura: front, lewy, dolny róg "T. Sętowski"

6 000 zł

13-04-2022
Galeria Foksal 17
Praca pt. "Selfi" 29 cm x 21 cm... , 2021
Oryginalny obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) autorstwa Tomasza Sętowskiego pt. "Selfi", praca z 2021 roku w formacie 29 × 21 cm. Sygnatura: front, prawy, górny róg: tytuł "Selfi" - T. Sętowski.

14 000 zł

11-04-2022
Galeria Foksal 17
Praca pt. "Zaproszenie" gwasz/akwarela/piórko , 2021
Oryginalny obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) autorstwa Tomasza Sętowskiego pt. "Zaproszenie", praca z 2021 roku w formacie 29 × 21 cm. Sygnatura: front, lewy, górny róg: tytuł "Zaproszenie" - T. Sętowski.

14 000 zł

11-04-2022
Galeria Foksal 17
Tytuł pracy: Królowa
Wymiary pracy: 25cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności

7 800 zł

22-03-2022
artofpoland.pl
Akwaforta pt. "Dreamscape" , 2019
Grafika autorstwa Tomka Sętowskiego pt. "Dreamscape" (ed.24/100) wykonana techniką akwaforty na papierze. Praca w formacie 46 x 18 cm. Sygnatura: front, dolna część pod grafiką.

6 000 zł

14-03-2022
Galeria Foksal 17
Inkografia pt. Cztery oblicza Leonarda 56 × 73 cm , 2020
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Cztery oblicza Leonarda" - B1(ed. 2/50). Praca w formacie 56 × 73 cm, dostępna z certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17.

8 000 zł

07-03-2022
Galeria Foksal 17
Tytuł pracy: Księżycowe Miasto
Wymiary pracy: 60x70cm, w oprawie 90x100cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski
Certyfikat autentyczności autorski
12-02-2022
artofpoland.pl
liczba obiektów: 130