Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (130)
Ulotna
Wymiary pracy: 41cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności

8 400 zł

02-10-2022
artofpoland.pl
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

18 500 zł

01-10-2022
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Tytuł pracy: Wróżba (zdj. 1) ,
Wymiary pracy: 90x80cm, plus oprawa
Technika: akryl, olej, kredka, płótno
Sygnatura: T. Sętowski
Certyfikat autentyczności autorski

49 000 zł

03-09-2022
artofpoland.pl
Tytuł pracy: Zwierciadło
Wymiary pracy: 42cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski

Więcej prac w galerii Artofpoland.pl
Tel. 724277888

13 900 zł

06-08-2022
artofpoland.pl
Rzeźba pt. "Pionek" 8 cm x 12 cm , 2014
Oferta dotyczy rzeźby wykonanej w brązie Tomka Sętowskiego pt. "Pionek" o wymiarach ~ 8 × 12 cm. Praca osadzona na marmurowym cokole 8 x 8 cm. Rzeźba dostępna jest z certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17

3 000 zł

25-07-2022
Galeria Foksal 17
Akwarela, piórko pt. "Fantasmagorie"
Oryginalny obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) autorstwa Tomasza Sętowskiego pt. "Fantasmagorie". Praca w formacie (w świetle p.p. 39 × 29 cm) z oprawą format znacznie się zwiększa 74 x 65 cm. Sygnatura: tytuł " "Fantasmagorie" - T. Sętowski.

20 000 zł

29-06-2022
Galeria Foksal 17
Rzeźba - odlew pt. "Królowa" , 2015
Rzeźba Tomka Sętowskiego pt. "Królowa". Praca wykonana z brązu w formacie 8 x 24 cm, osadzona na marmurowym cokole 8 x 8 cm. Praca z 2015 roku. Praca sygnowana przez artystę.

8 000 zł

27-06-2022
Galeria Foksal 17
Rzeźba - brąz pt. "Zwierciadło" , 2000
Rzeźba wykonana z brązu pt. "Zwierciadło" autorstwa Tomka Sętowskiego. Praca w formacie 13 × 42 cm. Sygnatura: "Sętowski" znajduje się w dolnej części sukni.

16 000 zł

26-05-2022
Galeria Foksal 17
Skrzypek (zdj. 1)
Wymiary pracy: 42cm
Technika: brąz, marmur
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności

14 500 zł

20-05-2022
artofpoland.pl
liczba obiektów: 130