Dom Artysty Plastyka, 3p.
Mazowiecka 11 A
Warszawa
501 734 883
info@galeria-quantum.pl
Pn-Pt 12:00 - 19:00; Sb 12:00 - 19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (176)
KOSTECKI Tomasz (ur. 1964)
Tomasz Kostecki, Grand Prix Monaco
olej na płótnie, 100x80 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

03-07-2016
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
Tomasz Sętowski Rozgrywka
Tomasz Sętowski „Rozgrywka”, rzeźba, brąz 20x26 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl
04-06-2018
„Magiczny pokój”

olej na płótnie, 100 x 60 cm

19-08-2016
Tomasz Sętowski, „Zdobycie Troi”
Tomasz Sętowski, „Zdobycie Troi”, olej na płótnie,100×90 cm,
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

40 000 zł

13-12-2018
Tomasz Sętowski, „To tylko sen” , 2016

akwarela, 50 x 40 cm

22-07-2016
Tomasz Sętowski, „Pojedynek” , 2016

akwarela, 50 x 40 cm

22-07-2016
Tomasz Sętowski, „Niezwyciężony”, akwaforta
Tomasz Sętowski, „Niezwyciężony”, akwaforta, 25×39 cm, w ramie: 46×60 cm,
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 602 697 742

info@galeria-quantum.pl

3 600 zł

29-03-2018
Tomasz Sętowski, „Lot”, cena 15000 zł

olej na płótnie, 50 x 70 cm

15 000 zł

19-08-2016
Tomasz Sętowski, „Kuglarze”, cena 12 000 zł

olej na płótnie, 40 x 30 cm

12 000 zł

19-08-2016
Tomasz Sętowski, „Incitatus”, olej na płótnie
Tomasz Sętowski, „Incitatus”, olej na płótnie,120×120 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

38 000 zł

13-12-2018
Tomasz Sętowski, „Ikona czasu”, cena 3 800 zł

akwaforta, 38x26 cm, w ramie 46 x 58 cm

3 800 zł

11-09-2016
Tomasz Sętowski, serigrafia

serigrafia, 30 x 28 cm

04-01-2015
Tomasz Sętowski, "Niezwyciężony"

akwaforta, 37 x 22 cm

18-07-2016
Tomasz Sętowski, "Królowa i jeźdźcy burzy"

akwaforta, 44 x 27 cm

18-07-2016

rzeźba ceramiczna z gliny szamotowej, długość 76 cm, wysokość 44 cm

17 500 zł

04-11-2017
"Selfi na dworze" , 2016

akwarela, 25 x 35 cm, tytuł, sygnatura, czas oraz miejsce powstania na dole obrazu

3 600 zł

24-01-2017
"Patronka zbłąkanych dusz" , 2017
olej na płótnie, 90 x 130 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

13-12-2017
"Kości zostały rzucone" , 2016

akwarela, 25 x 35 cm

24-01-2017
"Aberracja matrycy czasu" , 2017
olej na płótnie, 110 x 70 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

18-09-2017
SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
Wojciech Siudmak, "Rêve étrange"

akwarela, 35x25 cm

12-10-2016
MURZYN Zbigniew (ur. 1953, Lębork)
Zbigniew Murzyn, "Ul. Mariacka", cena 3 000 zł

olej na płótnie, 65x50 cm

3 000 zł

02-04-2015
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Zdzisław Bekśiński, grafika

grafika komputerowa, 45x65 cm

04-01-2015
Zdzisław Beksiński, grafika

grafika komputerowa, 65x60 cm

04-01-2015
Zdzisław Beksiński, Bez tytułu
olej na płycie, 132x98 cm
tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

17-12-2014
akryl na płycie, 98x98 cm
tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

21-04-2015
liczba obiektów: 176