Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
ul. Świętokrzyska 32
00-116 Warszawa
galeria@napiorkowska.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (339)
AKERMANN Janusz
Wybita szyba , 1992
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Praca posiada sygnaturę artysty, wyceniona jest w oprawie we włoskie ramy i passe-partout.

900 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
To ona moja miłość , 1996

900 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
To ona moja miłość , 1996

1 600 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Rodzina Janusza , 1992

1 600 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Oto ona, moja ukochana , 1996

1 600 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Moja moja , 1996

1 600 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Moja moja , 1996

900 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Moja moja , 1996

1 600 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Moja moja , 1996

1 600 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Moi ludzie , 1987

800 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Mariola , 1992

1 600 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Bez tytułu , 1996

900 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Bez tytułu , 1997

900 zł

26-10-2017
AKERMANN Janusz
Bez tytułu , 1992

1 600 zł

26-10-2017
SZPYT Janusz (ur. 1960)
Ocean Indyjski , 2013
Obraz pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Obraz opatrzony sygnaturą autora.

3 200 zł

02-10-2017
SZPYT Janusz (ur. 1960)
Irysy , 2014

6 900 zł

02-10-2017
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Krasnobród - Pamiętanie - 2496 , 1999
Każdy obraz Dudy Gracza oznaczony jest numerem i datą.
Obraz opatrzony jest sygnaturą artysty.
Format w oprawie - 85 x 115 cm
13-11-2017
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Krasnobród - Pamiętanie , 1999
Olej, akryl na płótnie, 70 x 100 cm, sygnowany i numerowany
17-04-2019
JĘDRZEJAK Jerzy Wiktor (1956 Kalisz - 2024)
Martwa natura , 2004

1 900 zł

10-10-2017
WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA Joanna (ur. 1946, Łódź)
Prezent , 2010
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 11 x 15 cm, sygnowana
17-04-2019
On i róża , 2014
Grafika na papierze, 26 x 34 cm, sygnowana
15-04-2019
Dwoje i dwie księgi II , 2018
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 10 x 14 cm, sygnowana
17-04-2019
Dwa tulipany , 2013
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 10 x 15 cm, sygnowana
17-04-2019
Człowiek z piórem , 2008
Własna technika graficzna na papierze, wymiary zadruku: 10,5 x 15 cm, sygnowana
17-04-2019
Biblioteka w chmurach , 2017
Grafika na papierze.

590 zł

27-11-2017
liczba obiektów: 339