Dom Artysty Plastyka, 3p.
Mazowiecka 11 A
Warszawa
501 734 883
info@galeria-quantum.pl
Pn-Pt 12:00 - 19:00; Sb 12:00 - 19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (177)
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Bez tytułu” , 2016

olej na płótnie, 40 × 30 cm

08-07-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Time IV" , 2016

olej na płótnie, 80 × 70 cm

06-04-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Kokon", cena 7 500 zł

olej na płótnie, 30 x 40 cm

7 500 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk „Sen pereł”
Karol Bąk „Sen pereł”, olej na płótnie, 90×90 cm, z ramą 108×108 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

24 000 zł

16-10-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk „Poławiaczka Pereł”
Karol Bąk „Poławiaczka Pereł”, 30×40 cm, olej na płótnie, 2018
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

21-12-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty świt III" , 2016

olej na płycie, 50 x 60 cm

17 000 zł

21-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty Świt II" , 2016

olej na płótnie, 60 x 60 cm

25 000 zł

12-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Wybór" (z cyklu "Maski") , 2016

olej na płótnie, 70x70 cm
sygnatura w prawym dolnym rogu

29 000 zł

20-12-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
"Woman in time" , 2017

olej na płótnie, 150 x 100 cm

55 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Portret ezoteryczny" , 2016

olej na płycie, 60 x 60 cm

24 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Pani Labiryntu" , 2017

olej na płótnie, 120 x 90 cm

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"P.M.S." , 2015

olej na płótnie, 130 x 90 cm

05-06-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Nimb" , 2017

olej na desce, 40 x 30 cm

17 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Metamorfoza Europy" , 2017

olej na płótnie, 150 x 120 cm

60 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Hot heaven" , 2017

olej na płótnie, 70 x 50 cm

25 000 zł

02-10-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Harpie" , 2016

olej na płótnie, 80 x 60 cm

31-03-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „S+R” , 2014

metalowy sztyft na papierze, złoto, srebro, spinacz biurowy,
48 x 48 cm

03-01-2015
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „Mermaid” , 2013
pastel na papierze, 65 x 71cm

28-06-2016
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „La Piovra” , 1996

pastel na papierze, śr. 52cm

09-12-2014
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „Hermesa” , 2013

pastel na papierze, 28x31 cm

09-12-2014
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, Córka Gorgony , 2011
pastel na papierze, śr. 53 cm

 SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW
tel. 501 734 883
info@galeria-quantum.pl

19-04-2016
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Tajemnica" , 2013

pastel na papierze, 100 x 70 cm

10-08-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Studium do obrazu Mermaid" , 2013

pastel na papierze, 71 x 66 cm

04-08-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Powrót króla" , 2015

olej na płótnie, 73 x 55 cm

31-07-2017
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
"Meduza K-2" , 2017

pastel na papierze, 90 x 45 cm

17 000 zł

26-06-2017
liczba obiektów: 177