Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
ul. Świętokrzyska 32
00-116 Warszawa
galeria@napiorkowska.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (339)
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Szopenowska jesień , 2010
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Praca wyceniona w oprawie we włoskie ramy i passe-partout.
Wymiary: 64 x 49 cm

2 100 zł

18-10-2018
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Skrzydła anioła , 1997
Wymiary: 67 x 52 cm

2 100 zł

18-10-2018
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Ptakom podobni I , 1990
Wymiary: 16 x 12 cm

1 400 zł

18-10-2018
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Pejzaż , 1985
Wymiary: 22 x 16 cm

1 400 zł

18-10-2018
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Do poezji Cz. Miłosza , 1982
Wymiary: 27 x 25 cm

1 400 zł

18-10-2018
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Analiza , 2004
Egzemplarz 2/30
Wymiary: 64 x 49 cm

1 700 zł

19-10-2018
DELIŃSKA Iwona (ur. 1963)
Bordowa kompozycja-Abstrakcja IV
Obraz pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Obraz opatrzony jest sygnaturą artystki.

1 400 zł

09-10-2017
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
Kompozycja nr 16 , 2017
Technika mieszana (akryl, suchy pastel, węgiel) .

3 900 zł

09-10-2017
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
Kompozycja 115 , 2017
Obraz opatrzony jest sygnaturą artysty.
Technika mieszana - akryl na płótnie, suchy pastel, węgiel.

2 900 zł

16-11-2017
LEWANDOWSKA Jadwiga
Kobieta z torebką - Brąz i marmur, rzeźba... , 2019
Brąz i marmur, 62 x 19 x 9 cm z cokołem

4 500 zł

15-02-2019
LEWANDOWSKA Jadwiga
Kobieta - Brąz i marmur, Rzeźba figuratywna,... , 2019
Brąz i marmur, 57 x 10 x 9 cm z cokołem

4 500 zł

15-02-2019
PAWLUŚKIEWICZ Jan Kanty (ur. 1942 r., Nowy Targ)
W poszukiwaniu zagubionej ręki , 2016
grafika + żel art, 26 x 90 cm, 2016 rok

3 200 zł

06-04-2020
Via Venezia - Grafika i żel-art, Bogata... , 2018
Praca wykonana w autorskiej technice graficznej i żel art, sygnowana i datowana, egzemplarz 11/50.
Praca wyceniona jest w oprawie we włoskie ramy i passe-partout

3 200 zł

23-02-2019
Tempura - Grafika i żel-art, Bogata... , 2017
Praca wykonana w autorskiej technice graficznej i żel art, sygnowana i datowana, egzemplarz 1/50.

850 zł

23-02-2019
Tempura (Sensy, byty, mary) - Grafika i... , 2017
Praca wykonana w autorskiej technice graficznej żel art, sygnowana, egzemplarz 3/50.

2 800 zł

24-02-2019
Sen nocy letniej Francisa Bacona - Grafika i... , 2016
Praca wykonana w autorskiej technice graficznej żel art, sygnowana i datowana, egzemplarz 1/50.

2 700 zł

24-02-2019
Pyramidal I , 2017
grafika + żel art, 45 x 67 cm, 2017 rok

3 200 zł

06-04-2020
Pesci 2 - Grafika i żel-art, Bogata... , 2017

850 zł

24-02-2019
Misoshiru - Grafika i żel-art, Bogata... , 2018
Praca wykonana w autorskiej technice graficznej i żel art, sygnowana i datowana, egzemplarz autorski.

850 zł

23-02-2019
Miasto z natury swej błękitne a srebro się... , 2018
Praca wykonana w autorskiej technice graficznej i żel art, sygnowana i datowana,
egzemplarz 7/50.

3 200 zł

23-02-2019
Intro (Wędrówki po Morzu Czerwonym) - Grafika... , 2018

850 zł

23-02-2019
Bez tytułu (Folwark zwierzęcy)
Litografia na papierze, egzemplarz 74/100, wym. grafiki (zadruk): 43 x 33 cm, sygnowana
15-04-2019
Litografia na papierze, wym. grafiki (zadruk): 43 x 33 cm, sygnowana
15-04-2019
15-04-2019
AKERMANN Janusz
Wycinki 96" , 1997
Praca posiada sygnaturę artysty, wyceniona jest w oprawie we włoskie ramy i passe-partout.

1 600 zł

26-10-2017
liczba obiektów: 339