Pastel/papier, 100×70 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,Bakuła’
11 000 zł
10-08-2018
BAKUŁA Hanna (ur. 1950, Warszawa)
Akt
Pastel/papier, 46 x 41 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,Bakuła 74’
8 000 zł
10-03-2018
PILLATI Henryk (1832-1894)
„Chłopi przed karczmą, 1862”
, 1862
„Chłopi przed karczmą, 1862”
olej, płótno, 57 x 73,5 cm
sygn. p.d.: H. Pillati / 1862.
Na odwrocie na krosnach naklejka składu papierów i przyborów do pisania oraz oprawy obrazów Henryka Frista z Krakowa z ul. Floriańskiej 39.
25-06-2022
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Scena alegoryczna
Olej, płótno, 75×101 cm
Sygnowany p.d.:,Henryk Szczygliński 1901’
26-10-2018
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
"Zaprzęg"
Jan Erazm KOTOWSKI ,olej na płótnie,obraz po renowacji.
09-03-2022
"Sanie"
Jan Erazm KOTOWSKI,Olej na płótnie,obraz po renowacji.
09-03-2022
"Przejażdżka"
sygn. p. d.: „Jan Kotowski”
11-03-2022
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Kamieniarz
Olej/płótno , 65×82 cm
sygnowany p.d.: ‚955.j.hrynkowski’
12 000 zł
06-04-2018
VISKI Janos (1891 - 1987)
Konie ciągnące wóz przez wieś
Olej/płótno , 60×80 cm
sygnowany p.d.: ‚Viski J.’
6 500 zł
18-05-2018
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Transfiguracja klucza ,,Transcendencji”
linoryt barwny, goffrage, papier, 66×49 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1988 r. Transfiguracja klucza ,,Transcendencji” 2/50. Jerzy Grabowski imp.
3 200 zł
15-09-2018
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Szkic do ,,Transcendencji"
linoryt barwny, goffrage, papier, 66x49 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1989/90 r. Szkic do ,,Transcendencji" 26/50. Jerzy Grabowski imp.