Galeria MILANO
Al. Waszyngtona 2a
03-910 Warszawa
22 617 54 03
milano@milano.arts.pl
poniedziałek-piątek: 11.00-19.00
soboty: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (99)
KOCHANEK-ZBROJA Marta (ur. 1979, Warszawa)
Urban Jungle , 2022
20-10-2022
Rozmowy kontrolowane, 100x100 cm, akryl na płótnie , 2022
21-12-2022
Headache, 50x60 cm, akryl,płótno , 2019
02-04-2019
Dancing, 70 x 60 cm, akryl, płótno , 2019
02-04-2019
SZULC Marta
Marta Szulc, bez tytułu , 2016

670 zł

13-02-2017
PAWŁOWSKA Olga (ur. 1988, Kraków)
Ostatnie promienie słońca, 100 x 80, olej na... , 2022

6 000 zł

25-07-2023
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Olga Wolniak, ol, pł, 100x100 cm, Jedwabny... , 2020

15 000 zł

08-06-2022
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Olga Wolniak, 70x70 cm, ol, pl Jedwabny szlak... , 2015

6 500 zł

08-06-2022
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
O. Wolniak, olej na płótnie, 70x70 cm,... , 2015

6 500 zł

08-06-2022
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
małe obrazki-kilimy,olej na płótnie, 10 sztuk,... , 2015

8 500 zł

18-10-2016
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
z cyklu Vertigo, 30x30, olej na płótnie 2023

2 500 zł

22-07-2023
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
z cyklu Vertigo, 30x30, olej na płótnie , 2023

2 500 zł

22-07-2023
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
obraz, olej na płótnie 90x90 cm , 2021
08-05-2021
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
,,Kumple'' , 2023

5 500 zł

03-11-2023
DOMINIK Rafał (ur. 1985, Warszawa)
W potrzasku czasu, 20 x40 cm, płótno, technika... , 2011
20x40 cm, techn. własna

5 000 zł

10-08-2012
Tradycja opowiadania historii, 138 x 140 cm,... , 2013
akryl na płótnie, 138 x140 cm
02-09-2016
MOTELSKI Robert ur. 1977 r. (Warszawa)
Horyzont 1408.... 130x90 cm , akryl, płótno , 2022

7 000 zł

03-02-2023
Góry 20.10... 130x90 cm , 2022

6 700 zł

03-02-2023
Gwiazdy 22.08..., 130x90 cm , 2021

6 600 zł

03-02-2023
PARUCH Stefan (ur. 1978)
Bez tytułu , 2014
akryl na płótnie, 110x110 cm

5 500 zł

21-04-2017
SACIŁOWSKI Tomasz (ur. 1972)
kwiaty , 2018

8 500 zł

26-08-2019
ZIELIŃSKI Tomasz (ur. 1954, Warszawa)
Kolejna runda, 95 x85 cm, olej, płótno , 2014

4 500 zł

19-11-2016
BUDZIEJEWSKI (WORPUS) Wiesław (ur. 1951, Grotniki)
Milano , 2019

2 000 zł

30-04-2019
FORGÓ Árpád (ur. 1972)
Stereo B, 50x20x4 cm, akryl na kształtowanym... , 2028
21-12-2020
liczba obiektów: 99