Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
Broniewskiego 42
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
48 535 364 555
kontakt@postmoderna.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (66)
SIKORA Monika (ur. 1988)
Miasto 04
olej/płótno, 70 x 100 cm; sygnowany na odwrociu

1 400 zł

12-10-2014
ŁAKOMSKA Monika (ur. 1968, Zielona Góra)
Freddie Mercury`s Rapsody , 2016
olej, akryl/płótno, 120 x 90 cm
opisany na odwrociu: Monika Łakomska 2016

4 200 zł

19-06-2016
SROKA Natalia (ur.1982)
Astorga z cyklu El Pueblo
akryl/płótno, 30 x 50 cm; sygnowany l.d.: Natalia Sroka 2013

1 800 zł

12-10-2014
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Układ zamknięty
akryl,olej/płótno, 120 x 80 cm; sygnowany p.d.: PZ oraz na odwrociu

2 500 zł

12-10-2014
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
Glint I
technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm; sygnowany i opisany na odwrociu: znak autorski, ROKSANA KARCZEWSKA 2014 GLINT I

1 800 zł

19-08-2014
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
Fauna VI
akryl/płótno, 94 x 67 cm; sygnowany na odwrociu: ROKSANA KARCZEWSKA FAUNA VI 2013

1 500 zł

18-02-2014
RABSZTYN Ryszard (ur. 1984, Olkusz)
November rain
akryl/płyta, 73 x 65 cm;
sygnowany p.d.; sygnowany i opisany na odwrociu: Ryszard Rabsztyn, November rain,2013

2 200 zł

24-03-2014
SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
Buty
olej/płótno, 70 x 50 cm; sygnowany na odwrociu

1 500 zł

14-09-2014
TAJAK Tomasz (ur. 1988, Gorlice)
Jeszcze
akryl/płótno, 80 x 80 cm; sygnowany na odwrociu

3 500 zł

12-10-2014
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
Z cyklu PRZEMIJANIE, bez tytułu , 2011
olej/płótno, 105 x 60 cm
sygnowany l.d.: W. Naczelnik
na odwrociu: Naczelnik Wojciech, Przemijanie III, 2011

2 200 zł

09-03-2016
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
Przemijanie XXVI , 2013
olej na płótnie/105 x 73 cm/
sygnowany l.d.: Wojciech Naczelnik 2013
opisany na odwrociu: WOJCIECH NACZELNIK 2013 PRZEMIJANIE XXVI

2 300 zł

19-03-2018
NACZELNIK Wojciech (ur. 1967)
POCZĄTEK, ŚRODEK I KONIEC II
olej/płótno, 105 x 73 cm;sygnowany l.d.: W. Naczelnik, 2013

2 200 zł

27-01-2014
KRĘŻLEWICZ Włodzimierz (ur. 1968)
Umbrele
akryl/płótno, 100 x 70 cm; sygnowany na blejtramie: Włodzimierz Krężlewicz

1 900 zł

14-09-2014
PORĘBSKI Zbigniew (ur. 1964)
STAŃCZYK I ARLEKIN
olej/płótno, 114 x 90 cm, sygnowany i opisany na blejtramie:
Zbigniew Porębski, Stańczyk i Arlekin

2 500 zł

03-01-2014
PORĘBSKI Zbigniew (ur. 1964)
POMARAŃCZOWA ALTERNATYWA I
olej/płótno, 90 x 114 cm; sygnowany i opisany na odwrociu: Zbigniew Porębski, Pomarańczowa alternatywa

2 000 zł

27-01-2014
KANIEWSKI Zygmunt (1907 - 1967)
ASTRY I JABŁKA
olej/tektura; 57 x 42 cm; sygnowany p.d.: Z KANIEWSKI

2 800 zł

20-03-2014
liczba obiektów: 66