Olej na płótnie
Obraz sygnowany Z.Januszkiewicz.
Obraz po renowacji.
09-03-2022
POCIECHA Adam
Akwaforta, 27×39 cm (wymiary arkusza), nakład 11/30
Sygnowane i opisane ołówkiem u dołu.
2 400 zł
24-05-2018
KOTSIS Aleksander (Ludwinów, k.Krakowa 1836 - Podgórze, k.Krakowa 1877)
„Pogorzelcy „ - pogorzelcy w Wiśniczu, 1868
, 1868
Olej, płótno (dublowane), 56 x 71 cm,
sygn. l.d.: A. Kotsis w Krak / 868
Obraz po konserwacji.
25-06-2022
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Sen o Katowicach – wizja z Katedrą, 2001/2005
Akwaforta/suchoryt/papier, 38×25 cm (wymiary arkusza), nakład 16/100
Sygn.: „Sen o Katowicach – wizja z Katedrą” 16/100 A. KASP(rzak) 2001/2005 Akwaforta/papier collé
400 zł
27-02-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Sen o Katowicach Budynek telewizji, 2001-2003
Akwaforta/papier, 25×15,5 cm (wymiary arkusza), nakład 4/100
Sygn.: „Sen o Katowicach Budynek telewizji” 4/100 A. KASP(rzak) Akwaforta papier collé 2001/2003
300 zł
27-02-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Para 2015
Olej/akryl/emaila/cement/płótno, 50x50cm
Sygnowany i opisany: p.d.: Andrzej Kasprzak l.g.: Para 2015
3 500 zł
28-05-2019
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Akwaforta/suchoryt/papier, 37×27,5 cm (wymiary arkusza), nakład 26/100
Sygn.: „Katowice – Teatr Śląski, Muzeum Śl. Kościół Mariacki” 26/100 A. KASP(rzak) 2001/2012 Akwaforta/suchoryt/papier collé
430 zł
23-03-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Katowice Panorama centrum, 2001/2012
Akwaforta/papier/suchoryt, 26×18 cm (wymiary arkusza), nakład 23/100
Sygn.: „Katowice Panorama centrum” 23/100 A. KASP(rzak) 2001/2012 Akwaforta/sucha igła papier collé
300 zł
22-03-2018
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Katowice Panorama centrum II
Akwaforta/papier, 18,5×26,5 cm (wymiary arkusza), nakład 3/50
Sygn.: „Katowice Panorama centrum II” 3/50 A. KASP(rzak) 2001 Akwaforta/ collé