Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (68)
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

1 790 zł

27-08-2023
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

1 190 zł

27-08-2023
zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

1 190 zł

27-08-2023
Tytuł: Liberte Égalité Fraternité
Wymiary: 30 x 21 cm
Technika: inkografia
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, sucha pieczęć oraz numer autorski (edycja jedynie 20 egzeplarzy).

1 190 zł

26-08-2023
artofpoland.pl
Tytuł: Kurtyna
Więcej obiektów:
https://artofpoland.pl/rafal-olbinski/

Wymiary: 30x21cm
Technika: inkografia,
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, sucha pieczęć oraz numer autorski

1 190 zł

12-06-2023
artofpoland.pl
Leda
Tytuł pracy: Inkografia I
Wymiary pracy: 30x21cm, plus oprawa
Technika: inkografia,
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, sucha pieczęć oraz numer autorski (edycja 20 szt), numer I/XX

1 200 zł

10-06-2023
artofpoland.pl
Inkografia nr 2
Tytuł pracy: Inkografia nr 2
Technika: inkografia
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, sucha pieczęć oraz numer autorski (edycja 20 szt).

1 390 zł

27-11-2022
artofpoland.pl
Inkografia nr 3
Tytuł pracy: Inkografia nr 3
Wymiary pracy: 21x30cm, plus oprawa
Technika: inkografia
Numer: I/XX

1 390 zł

27-11-2022
artofpoland.pl
Inkografia I
Tytuł pracy: Inkografia I
Technika: inkografia,
Duży wybór inkografii
Możliwość zamówienia innych rozmiarów i mot

1 390 zł

21-11-2022
artofpoland.pl
liczba obiektów: 68