Antykwariat POLIART Beata Kalke
Koty, ul. Ogrodowa 20
42-690 Tworóg
32 285 74 39
poliart@pro.onet.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (57)
CHWAŁCZYK Jan (1924 Krosno - 2018 Wrocław)
Serigrafia Jan Chwałczyk
serigrafia barwna na kartonie sygnowana ołówkiem pod kompozycją "Chwałczyk 20-X-86", nadto dedykacja ołówkiem "ANDRZEJOWI - OD JANA -5.06.2002" i naklejka autorska; wymiary: ca 39x39 cm (62x49 cm); stan: bardzo dobry

3 500 zł

17-10-2014
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Rysunek flamastrem Jan Dobkowski 1969
rysunek flamastrem na papierze; wymiary: ca 33x23 cm; sygnatura: sygnowany flamastrem w obrębie kompozycji "Dobkowski Jan 69"; stan: stan więcej niż dobry, plama na prawym marginesie, nieco uszkodzone rogi, nieznaczne plamki, słabe zagięcia karty

1 800 zł

07-10-2014
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Serigrafia Jan Tarasin 1980 Dalmatyńczyk
Serigrafia "Dalmatyńczyk" 1980; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

1 200 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin 1974
serigrafia "Wąwóz Homole" 1974; wymiary: ca 40x60 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry, złożona

1 200 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin
serigrafia; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

1 200 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin

800 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin
serigrafia z cyklu "Plaża"; wymiary: ca 40x60 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry, złożona

1 400 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin
serigrafia "Łódź"; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

800 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin
serigrafia z cyklu "Góra"; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

800 zł

08-10-2014
Serigrafia Jan Tarasin
serigrafia z cyklu "Chmury" 1991; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

800 zł

08-10-2014
Serigrafia dwubarwna Jan Tarasin 1982
serigrafia z cyklu "Plaża" 1982; wymiary: ca 40x60 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry, złożona

1 400 zł

08-10-2014
Serigrafia barwna Jan Tarasin
serigrafia barwna; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

1 200 zł

08-10-2014
Serigrafia barwna Jan Tarasin
serigrafia z cyklu: Poziome; wymiary: ca 40x30 cm; sygnatura: ołówkiem "JTarasin"; stan: bardzo dobry

1 200 zł

08-10-2014
Litografia Jan Tarasin 1960
litografia dwubarwna na kartonie, sygnowana ołówkiem "JTarasin 60", pochodząca z teki: "Konfrontacje 1960"; zachowany cały katalog; wymiary: ca 24x24 cm; stan: bardzo dobry

1 200 zł

08-10-2014
PIOTROWICZ Jerzy (1943 Przedświt - 1999 Poznań)
Rysunek tuszem Jerzy Piotrowicz
rysunek tuszem na kartonie; wymiary: ca 30x42 cm; sygnatura: niesygnowany; stan: stan więcej niż dobry, zagięty lewy dolny róg, plamki

1 200 zł

07-10-2014
rysunek tuszem na kartonie, adnotacje ołówkiem, rysunek niesygnowany; wymiary: ca 30x42 cm; sygnatura: niesygnowany; stan: stan więcej niż dobry, nieznaczne zagięcia i plamki

1 200 zł

07-10-2014
Rysunek tuszem i ołówkiem Jerzy Piotrowicz
rysunek tuszem i ołówkiem na kartonie; wymiary: ca 30x42 cm; sygnatura: niesygnowany; stan: stan dobry, plama w prawym rogu kompozycji, nieznaczne zagięcia, w górnych rogach drobne perforacje - ślady po szpilce

1 000 zł

07-10-2014
Rysunek ołówkiem Jerzy Piotrowicz
rysunek ołówkiem na kartonie; wymiary: ca 30x42 cm; sygnatura: niesygnowany; stan: - bardzo dobry, nieznaczne ślady po szpilkach

1 200 zł

07-10-2014
MROWIŃSKI Stanisław (1928 - 1997)
Litografia Stanisław Mrowiński
litografia na kartonie "DYNIA II" sygnowana ołówkiem pod kompozycją: "DYNIA II" - litografia S. Mrowiński 65" oraz na płycie monogram wiązany "SM"; wymiary: ca 26x33 (35x50) cm; stan: - dobry, uszkodzone i zabrudzone marginesy

800 zł

17-10-2014
KALINOWSKI Tadeusz (1909 Warszawa -1997 Poznań)
Litografia Tadeusz Kalinowski
litografia dwubarwna na papierze "Deneb" sygnowana ołówkiem pod kompozycją: "Deneb litografia T. Kalinowski 1966 Poznań"; wymiary: ca 27x34 cm; stan: - bardzo dobry

1 000 zł

17-10-2014
MURAK Teresa (ur. 1949)
Rysunek na kartonie Teresa Murak 1989 bez tytułu
wymiary: ca 31x24 cm; sygnatura: "T. MURAK 1989"; stan: - bardzo dobry, uszkodzony prawy górny róg kartonu poza kompozycją

2 000 zł

02-10-2014
GOŁKOWSKA Wanda (1925 - 2013)
Rysunek Wanda Gołkowska
rysunek tuszem na kartonie, sygnowany pod kompozycją tuszem: "17-X:1985- WANDA GOŁKOWSKA" oraz ołówkiem dedykacja "ZE SŁOWAMI PRZYJAŹNI - ANDRZEJOWI - WANDA", nadto na rewersie pieczęć autorki; wymiary: ca 70x50 cm; stan: dobry, plama w kompozycji

3 000 zł

17-10-2014
GOŁKOWSKA Wanda (1925 - 2013)
Rysunek flamastrem Wanda Gołkowska
Rysunek flamastrem na kartonie, podklejony na karton z sygnaturą ołówkiem: "WANDA GOŁKOWSKA"; wymiary: ca 15,5x15,5 cm; stan: bardzo dobry

2 000 zł

07-10-2014
GOŁKOWSKA Wanda (1925 - 2013)
Olej Wanda Gołkowska
Olej na płótnie sygnowany na boku płótna "WANDA GOŁKOWSKA" oraz w dwóch miejscach pieczęcią autorki; wymiary: ca 65x66 cm; stan: bardzo dobry

6 000 zł

17-10-2014
DŁUBAK Zbigniew (1921 Radomsko -2005 Warszawa)
fotografia z cyklu "System - Kolekcja" 1978 rok, egz. autorski publikowany w czasopiśmie "Fotografia"; wymiary: ca 17x16 cm; sygnatura: fotografia niesygnowana; stan: bardzo dobry

4 000 zł

02-10-2014
liczba obiektów: 57