Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
Broniewskiego 42
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
48 535 364 555
kontakt@postmoderna.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (66)
JANCZY Kornel (ur. 1984)
ARCHIPELAG SUPREMATYCZNY, 2012
akryl na płótnie, 40 x 60 cm, sygnowany na odwrociu: Kornel Janczy, Archipelag suprematyczny, 2012

2 200 zł

03-01-2014
WOŹNICKI Leszek (1939, Piotrków Trybunalski - 2011, Kielce)
OKNO II
akryl/płótno, 50 x 60 cm, sygnowany l.d.: wpisane w znak autora LW 2007 na odwrociu nalepka: LESZEK WOŹNICKI „OKNO II”, akryl.-pł

2 200 zł

07-01-2014
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
Lotto/Praxis
akryl/płótno, 60 x 65 cm, sygnowany na odwrociu: BOHDANOWICZ

1 500 zł

18-02-2014
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
Exercitia geometrica IV , 2014
olej/płótno, 90 x 100 cm; sygnowany na odwrociu

2 400 zł

21-09-2014
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Chłopiec
akryl/płótno, 100 x 100 cm; opisany na odwrociu : 2014 MACIEJ ZABAWA

2 300 zł

12-10-2014
KUREK Magdalena (ur. 1979, Pińczów)
Korsykańska przystań
olej/płótno, 80 x 80 cm; sygnowany p.d.: MKurek oraz na odwrociu

1 500 zł

12-10-2014
LEŚNIAK Magdalena (ur. 1988)
KOMPOZYCJA 3, 2011
akryl/płótno, 120 x 100 cm; sygnowany i opisany na odwrociu: M. Leśniak 120 x 100

1 500 zł

27-01-2014
LEŚNIAK Magdalena (ur. 1988)
KOMPOZYCJA 1, 2011
akryl/płótno, 100 x 120 cm, sygnowany i opisany na odwrociu: M. Leśniak wrzesień 2013

1 500 zł

03-01-2014
OPIDO Magdalena (ur. 1988)
Santos
olej/płótno, 70 x 50 cm; sygnowany na odwrociu

1 600 zł

12-10-2014
PENKE Magdallene (ur. 1979)
Ohh My Deer
akryl/płótno, 100 x 100 cm; opisany na odwrociu: M. Penke/2014

2 800 zł

14-09-2014
PENKE Magdallene (ur. 1979)
In Pink
akryl na płótnie, 120 x 80 cm

3 000 zł

09-03-2015
PENKE Magdallene (ur. 1979)
Deer
akryl na płótnie, 100 x 100 cm

3 000 zł

09-03-2015
WAWRO Marek (ur. 1953, Busko Zdrój)
Interior porta , 2006
Interior porta '2006
tusze/rysunek na papierze, 100 x 70 cm sygnowany: Marek Wawro

1 500 zł

19-01-2016
Interior Cloud- Storm , 2013
olej na płótnie, 90 x 70 cm

2 500 zł

27-07-2015
Interior 4 na 4 , 2011
akryl/olej na płótnie, 150 x 160 cm

4 800 zł

27-07-2015
WRZESIŃSKI Marek (ur. 1978, Brodnica)
Poza prawem, 2014
akryl, olej/płótno, 100 x 120 cm; sygnowany p.d.: znak autorski

2 800 zł

06-08-2014
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland XXIV
akryl/płótno, 120 x 50 cm; sygnowany p.d.

3 200 zł

12-10-2014
ORLIKOWSKA Marta (ur. 1981, Milanówek)
Akt 10 , 2006
linoryt kolorowy na papierze, 50 x 70
sygnowany z przodu: ”akt, odbitka autorska 1/4, M. Orlikowska '06”

450 zł

21-01-2016
SZAREK-MICHALAK Marta (ur. 1979)
Music
akryl/płótno, 80 x 60 cm; sygnowany i datowany p.d.

2 600 zł

21-09-2014
WOLNA Martyna
POMPON FIOLETOWY, 2013
olej/ płótno, 130 x 130 cm sygn. na odwrocie: Wolna 2013

3 500 zł

03-01-2014
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
Hommage a Nacht-Samborski
olej na płótnie/ 50 x 70 cm

1 100 zł

17-10-2016
OLECH Mateusz (ur. 1993, Lublin)
Śpiąca
olej/płótno, 100 x 140 cm; sygnowany: pd.: 2014 MATEUSZ OLECH

2 800 zł

12-10-2014
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm; sygnowany p.d.

2 800 zł

12-10-2014
ZALEWSKI Michał (ur. 1985, Elbląg)
Teoria poznania , 2014
akryl, spray na płótnie/ 100 x 80 cm;
sygnowany na odwrociu

2 400 zł

04-07-2016
Echa karolińskich pałaców
akryl,spray/płótno, 80 x 100 cm; sygnowany na odwrociu: Michał Zalewski 2014 r.

2 400 zł

18-02-2014
liczba obiektów: 66