ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (73)
MIESZKO Joanna (ur. 1969, Trzcińsk-Zdrój)
Akt żółty , 2013
gwasz, papier, wym. 56x42 cm

680 zł

13-03-2014
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Martwa natura z żółtą draperią , 1999
olej, płótno, wym. 73x85 cm, oprawiony

29 000 zł

23-03-2022
KLUZA Józef (1919 - 1974)
Martwa natura , 1955
olej, płótno, wym. 80x100 cm

5 900 zł

17-01-2014
SZAJNA Józef (1922, Rzeszów - 2008, Warszawa)
Grudzień 81 , 1982
rysunek, akryl, papier, wym. 47x56 cm, oprawiony, sygnowany prawa dół

4 500 zł

19-02-2013
BUGLEWICZ Katarzyna (ur. 1975, Jasło)
Kamienie , 2013

olej, płótno, wym. 24x30 cm

550 zł

18-09-2013
MAKIEŁA-ORGANISTY Katarzyna (ur. 1984, Hrubieszów)
Ryby , 2011
olej, płótno, wym. 60x70 cm

2 100 zł

09-03-2016
Patelnia, orzechy i pestki , 2015
olej, płótno, wym. 55x75 cm

3 800 zł

14-06-2018
Martwa natura z rombami , 2011
olej, płótno, wym. 130x105

5 200 zł

27-11-2012
Czaszka i forsycje , 2015
olej, płótno, wym. 20x70 cm

2 800 zł

14-06-2018
POLIT Kinga (ur. 1970, Kraków)
Zielona autostrada , 2001
olej, płótno, wym. 90x120 cm

2 900 zł

11-08-2010
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
Zaloty , 1977
akwaforta, akwatinta, wym. 65x49,5 cm

1 200 zł

30-12-2010
BOCHENEK Krystyna
Zabawna rozmowa , 2012

olej, płótno, wym. 50x60 cm

4 800 zł

26-05-2012
KIWERSKI Krzysztof (ur. 1948, Poznań)
Coney Island , 2017
akryl, płótno, wym. 90x110 cm

5 800 zł

01-12-2018
Citygroup B , 2018
akryl, płótno, wym. 140x100 cm

7 500 zł

01-12-2018
SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)
Wielki skok , 1986
miedzioryt, papier, wym. 21x27 cm numer odbitki 54/100

900 zł

11-12-2014
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
Taniec , 2008
olej, płótno, wym. 30x86 cm

3 500 zł

14-05-2009
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
Na ławeczce , 2003
olej, płótno, wym. 30x40 cm

2 600 zł

18-11-2016
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
Feretron , 2013
olej, płótno, wym. 18x13 cm

890 zł

06-05-2016
KOWALIK Marcin (ur. 1981, Zamość)
z cyklu Przestrzeń podróży , 2006
akryl, płótno, wym. 110x140 cm

4 500 zł

27-06-2009
Podziemna komnata , 2008
akryl, płótno, wym. 90x140 cm

3 500 zł

12-02-2009
PŁOSZAJ Marcin (ur. 1984)
Kobieta , 2010
olej, płótno, wym. 95x70 cm

2 300 zł

25-05-2013
STANGRET-KANTOR Maria (1929 - 2020)
bez tytułu , 2002
akryl, pastel, papier syntetyczny, płótno, wym. 120x90 cm

28 000 zł

25-11-2020
JAŚKO Mariola (ur. 1969, Kraków)
Konstelacja w błękicie , 1997
olej, płótno, wym. 73x100 cm

2 400 zł

12-08-2010
SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
Wenecka wizyta , 2018
olej, płótno, wym. 40x30 cm, oprawiony

2 900 zł

17-05-2018
Mapa oceanu , 1998

akwaforta, papier, wym. 48x67 cm

1 400 zł

25-10-2011
liczba obiektów: 73