Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
ul. Świętokrzyska 32
00-116 Warszawa
galeria@napiorkowska.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (339)
MASIUL-GOZDECKA Anna M.
Miasto traw , 2017
Obraz pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Obraz opatrzony jest sygnaturą artystki.

2 900 zł

27-11-2017
MASIUL-GOZDECKA Anna M.
Miasto szeptów , 2017

2 900 zł

27-11-2017
MASIUL-GOZDECKA Anna M.
Miasto liści , 2017

2 900 zł

27-11-2017
MASIUL-GOZDECKA Anna M.
Karneole , 2017
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Praca pochodzi bezpośrednio od autorki i opatrzona jest sygnaturą artystki.

2 900 zł

28-09-2017
FAŁAT Antoni (ur. 1942r)
Selva morale e spirituale , 2017
Obraz opatrzony jest sygnaturą artysty.
09-10-2017
PASTWA Antoni Janusz (ur. 1944)
Koń IX
sztuczny kamień, 42,5 x 66 x 15 cm

9 500 zł

26-03-2020
Czerwony koń , 2017
sztuczny kamień, 41 x 55 x 11 cm

9 500 zł

26-03-2020
JAGIEŁŁO Bogusław Józef (ur. 1960, Gorzów Wielkopolski)
Mnemosyne , 2009

5 900 zł

10-10-2017
BUTENKO Bohdan (1931 Bydgoszcz - 2019)
Rysunek
Praca sygnowana przez artystę.
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej .

5 900 zł

26-09-2017
Rozmowa z kotem

7 500 zł

26-09-2017
Gapiszon

7 500 zł

26-09-2017

7 500 zł

26-09-2017
LESIAK Bożena
Tulipany , 2017

750 zł

11-10-2017
DĄBROWSKA-SIEMASZKIEWICZ Danuta (ur. 1961)
The New Yorker , 1999
Praca posiada sygnaturę artysty, wyceniona jest w oprawie we włoskie ramy i passe-partout.

2 700 zł

13-11-2017
ANISZEWSKI Dariusz (ur. 1972)
Pejzaż zimowy , 1996

1 800 zł

26-10-2017
BURKE Edmund (1912-1999)
Storczyki , 1996

5 500 zł

27-10-2017
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Żółte tulipany , 2017
Olej na płótnie, 114 x 146 cm, sygnowany
15-04-2019
Warka , 2018
Gwasz + tempera na papierze, 46 x 27 cm, praca sygnowana
15-04-2019
Płońsk , 2015
akwarela, tempera na papierze, 46 x 27,5 cm, 2015 rok

5 500 zł

03-04-2020
Międzylesie I , 1968
Ołówek na papierze, 37 x 49 cm, sygnowany
15-04-2019
Kielce , 2014
Olej na płótnie, 65 x 81 cm, sygnowany
15-04-2019
Katowice , 2014
15-04-2019
Kaczeńce , 2018
Olej na płótnie, 73 x 100 cm, sygnowany
15-04-2019
Emigracja , 1985
akwaforta na papierze, 64 x 49 cm, egz. 1/28, 1985 rok

3 900 zł

03-04-2020
Czerwone tulipany , 2015
Olej na płótnie, 81 x 65 cm, sygnowany
15-04-2019
liczba obiektów: 339