Śnieżny krajobraz o zachodzie słońca
Olej/płótnie, 80×120 cm
Sygnowany p.d.:,Jens Chr. Bennedsen’
5 900 zł
11-05-2018
Iwona Konarzewska
Dachy istebniańskie, 1977 r.
Olej/płótno, 43 x 57 cm
Sygnowany p.d.:`Iwona Konarzewska `
1 800 zł
24-05-2018
Iwona Konarzewska
Krajobraz beskidzki z Ochodzitą, 2006 r.
Olej/płótno, 50 x 70 cm
4 000 zł
25-05-2018
Herman Brand ( 1850 – 1926 )
Przybrzeżne sceny z Bronholm
Olej/ płótno, 60 x 85 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,I. H.Brand 1893’
6 600 zł
18-05-2018
Giesche dzbanek
Sygnatura Giesche z lat 1929 – 1939
Wysokość: 18cm
400 zł
29-03-2018
F. Rybakowski
Akwarela/papier, 33×22,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d: F. Rybakowski -928 r.
28-05-2019
Dzbanek Vale Brothers and Sermon
Srebrny dzbanek, sygnowany czterema angielskimi puncami probierczymi.
Znak wytwórcy Vale Brothers and Sermon (VB &S) z 1884 roku, Anglia Birmingham.
Srebro próby 925 jest certyfikowane za pomocą znaku lwa, znak rozpoznawczy Birmingham 1905r.
08-12-2017
Dzbanek Henry Wilkinson
Znak wytwórcy Henry Wilkinson (HW w prostokącie).
Srebro próby 925 jest certyfikowane za pomocą znaku lwa, Birmingham 1905r.
08-12-2017
Dzbanek Henry Wilkinson
Naszyjnik
Srebro próba 925, dodatek miedzi
Masa: 12,20
Naszyjnik: 4 srebrne linki
Długość listka: 8,5cm
280 zł
09-08-2018
Dom na wsi
Akwarela/papier, 34×52 cm
1 700 zł
09-08-2018
Carsten Henrichsen (1824-1897)
Letni dzień nad jeziorem
Olej/płótno, 41×54 cm
Sygnowany p.d CH 1859`
2 800 zł
14-05-2018
Letni dzień nad jeziorem
Olej/płótno, 41×54 cm
Sygnowany p.d CH 1859`
2 800 zł
17-08-2018
Carlo Hornung Jensen (1882-1960 Dania)
Duńska farma
Olej/płótnie, 89×125 cm
Sygnowany p.d.:,Hornung Jensen, 1946’
4 800 zł
15-05-2018
Bavaria Tirschenreuth serwis obiadowy
Porcelana dekorowana malaturą w kolorze kobaltowym oraz delikatnym złoceniem
Sygnatura PT Bavaria Tirschenreuth używana od 1903 roku
Składa się z:
12 x talerz obiadowy 24,5cm
1 x półmisek 23cm
2 450 zł
13-07-2018
Axel Aabrink ( 1887 – 1965 )
Brzeg nad Moesgaard
Olej, płótno, 67,5 x 98 cm
Sygnowany i datowany p.d.: A. Aabrink, Moesgaard 1947’
2 700 zł
18-05-2018
Antoni Cygan (ur. 1964 r.)
Portret kobiety
Olej/płótno, 160 x 100 cm
18 000 zł
17-08-2018
Andrzej Otawa (ur. 1949 r.) ,
Akwarela/papier, 30x25cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: ,Otawa Andrzej 07.06’
1 800 zł
24-05-2018
Andrzej Otawa (ur. 1949 r.)
Akwarela/papier, 28x38cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: ,Otawa Andrzej 30.06.’
1 200 zł
24-05-2018
Andrzej Otawa (ur. 1949 r.)
Nad morzem
Akwarela/papier, 39×52 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: ,Andrzej Otawa 13.12.’
1 600 zł
14-07-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Leśna droga
Akwarela/papier, 36×50 cm (wymiary w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: ,Andrzej Otawa 47.05.’
1 800 zł
09-08-2018
Andrzej Otawa ( 1949-2016)
Akryl/płótno, 50×70 cm
Sygnowany p.d.: , Andrzej Otawa VII 2015’