LENICA Alfred (1899 - 1977)
gwasz, olej/papier; 29 x 41 cm;
sygn. p. d.: "lenica" (ołówkiem);
sygn. i dat. na odwrocie: "A Lenica / 1966" (ołówkiem);
na odwrocie nalepka aukcyjna
Proweniencja:
- ze spuścizny po artyście
- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)